امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

«سیاه» خواستگار دختر شما می‌شود

مشاهده ۲۲۰
۱۴۰۱/۰۴/۲۲- ۱۱:۴۵

برنامه زنده «سیاه و سفید» در رادیو صبا با نگاهی طنز به بررسی موانع ازدواج جوانان می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اولین برنامه رادیویی سیاه‌بازی دنیا با عنوان «سیاسفید» به صورت زنده و تعاملی همراه مخاطبان می‌شود. در این برنامه شخصیت «سیا» یک موضوع اجتماعی و فرهنگی را برای شنوندگان مطرح می‌کند، که با توجه به بازخورد که از مخاطبان از طریق پیامکهای ارسالی و تماس های تلفنی دریافت می‌کند برنامه ادامه می یابد.
این برنامه روز پنجشنبه ۲۳ تیر با نگاهی طنز به بررسی موانع ازدواج جوانان می‌پردازد.
انسیه شمس الهی تهیه کننده و نویسنده این برنامه گفت: «سیاه سفید» روز پنجشنبه با موضوع ازدواج تقدیم مخاطبان می‌شود. این برنامه با رویکرد پرداختن به موانع ازدواج جوانان به نقد طنازانه مشکلات اقتصادی جوانان برای ازدواج می‌پردازد و از سختی امرارمعاش تا نداشتن ضامن بانکی برای وام ازدواج می‌گوید.
در این قسمت برنامه «سیاه» عاشق دختری می‌شود و به خواستگاری می‌رود. خانواده عروس با توقعات بالا، تجمل گرایی و چشم و هم چشمی مانع ازدواج سیاه می‌شوند و«سیاه» در نهایت مجرد می ماند.
شمس الهی بیان کرد: یکی از بخش‌های مهم این برنامه تعامل با مخاطبان است که در این بخش «سیاه» پاسخگویی پیشنهادات و نظرات مردمی درباره ازدواج می‌شود. در بخش تعامل با مخاطبان از شنوندگان می خواهیم که فرض کنند «سیاه» خواستگار دختر آنها است و با تماس با شماره 22653043 و ارسال پیامک به سامانه 300001055 توقعات خود را از داماد آینده برای ازدواج بیان کند.
شمس اللهی در پایان بیان کرد: در این برنامه تلاش می‌کنیم با شوخی و طنازانه تلنگری به خانواده‌ها و مسئولین زده باشیم که گاهی چقدر ساده مانع به سرانجام رسیدن یک ازدواج می‌شوند.
برنامه «سیاه سفید» روزهای پنجشنبه ساعت ۱۸ به تهیه کنندگی و نویسندگی انسیه شمس اللهی و اجرای مهبد قناعت پیشه و بازیگری علیرضا یزدانی تقدیم مخاطبان می‌شود. روز پنجشنبه 23 تیرماه مژگان واعظیان، آتنا سادات محمد پناه و مهران رجب علی به عنوان بازیگر مهمان در این برنامه حضور دارند.

امتیاز شما