امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

ضرورت معرفی علما و اندیشمندان از رسانه استانی

مشاهده ۱۶۸
۱۴۰۱/۰۶/۲۴- ۱۴:۱۲

حجت الاسلام و المسلمین نورعلی دیلم رئیس مرکز بزرگ اسلامی‌شمال کشور با حضور در صدا و سیمای گلستان با شکری نیا مدیر کل این مرکز در خصوص هم افزایی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیما ی استان در این نشست مشترک به ظرفیت‌های همکاری و راهکارهای بهره‌مندی از مرکز بزرگ اسلامی‌پرداخت و گفت: انعکاس دستاوردهای مرکز بزرگ اسلامی، افتخار صدا و سیماست.
شکری نیا در ادامه افزود: این تعاملات می تواند در افزایش سطح اطلاعات مردم مفید واقع شود و رسانه ملی و استانی یک دانشگاه فرهنگی است و بهره گیری از ایده‌ها و دیدگاه‌های صاحب نظران از مهمترین برنامه‌های رسانه ملی است.
وی تصریح کرد: صدا و سیما در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و کمک گرفتن از نیروهای مستعد، علما و روحانیون می تواند کمک بزرگی به جامعه باشد و همچنین معرفی علما و چهره‌های شاخص یکی از برنامه‌های ویژه ی رسانه استانی است.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی‌شمال کشور نیز ضمن تبریک انتصاب شکری نیا به عنوان مدیر کل صدا و سیمای گلستان گفت: باید به صدا و سیما به عنوان متولی فرهنگی کشور کمک کنیم تا در زمینه‌های گردشگری، کشاورزی و صنعت و سایر بخش ها فرهنگ سازی کند.
حجت الاسلام نورعلی دیلم باتاکید بر نقش بی بدیل شبکه استانی در حفظ تنوع قومی و فرهنگی افزود: صدا و سیما با میلیونها مخاطب همچون کلاس درس است و صرف هزینه در بخش فرهنگی موجب واکسینه شدن جامعه خواهد شد.

امتیاز شما