امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱

نقش بی بدیل رسانه ملی در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ عامه

مشاهده ۱۳۷
۱۴۰۱/۰۶/۲۷- ۱۱:۱۵

محمد سعید فاضل دادگر، فرمانده انتظامی استان گلستان با حضور در صدا و سیمای استان با شکری نیا مدیر کل این مرکز با هدف تعامل هر چه بیشتر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صدا و سیما ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، با اشاره به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در استان گفت: وجود نظم و امنیت از مهمترین مولفه‌های توسعه و پیشرفت در هر جامعه ای بوده و رسانه ملی و استانی همواره در راستای ارتقای امنیت در جامعه آماده انعکاس خدمات شایسته نیروهای خدوم انتظامی است و در این مسیر به جهت اعتلای نظام مقدس اسلامی از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.
شکری نیا یکی از وظایف اصلی رسانه را آموزش، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی عنوان کرد و افزود: برنامه سازی برای آموزش شهروندان، بالا بردن آگاهی و نمایش توانمندیهای پلیس و راههای پیشگیری از وقوع جرم از اولویت های برنامه سازی رسانه ملی و استانی است.
فرمانده انتظامی استان گلستان ضمن تبریک انتصاب رسول شکری نیا و آرزوی توفیق با بیان اینکه برنامه‌های مختلف رسانه ملی و استانی در ارتقاء فرهنگ عمومی مردم تأثیرگذار است گفت: صدا و سیما اصلی‌ترین مؤلفه در فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ عامه است.
محمد سعید فاضل دادگربا اشاره به جایگاه صداوسیما بر لزوم تعامل هرچه بیشتر تاکید کرد و افزود : رسانه ملی بهترین همیار نیروی انتظامی دربحث فرهنگ سازی و برقراری نظم و امنیت بوده و می توانند بهترین انعکاس دهنده اقدامات پیشگیرانه و تلاشهای صورت گرفته در برقراری نظم و امنیت و کاهش معضلات در جامعه باشد.

امتیاز شما