امروز چهارشنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۱
28 ماه صفر
28 ماه صفر

ویژه برنامه‌های صدا و سیمای گلستان در 28 ماه صفر

مشاهده ۱۲۵
۱۴۰۱/۰۷/۰۲- ۰۹:۴۸
تعداد بازدید:125

صدا و سیمای گلستان در 28 صفر، به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رئوف شیعیان حضرت امام رضا (ع) ویژه برنامه‌هایی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، معاونت سیمای گلستان با ویژه برنامه مستند « با پای دل » به تهیه کنندگی مصیب کوهی مشایخ ، «پخش زنده و ضبطی عزاداری‌ها در استان» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری از جمله سوگواری درامامزاده عبدالله (ع) گرگان ویژه این ایام از شبکه گلستان و شبکه‌های سراسری پخش می‌شود.

«زیارت ازبعید پیامبر اعظم(ص)» ویژه برنامه سالگرد رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) بصورت زنده از امامزاده عبدالله (ع) گرگان با بخش های مختلف زیارت نامه حضرت رسول(ص) توسط مداحان استانی و کشور و پخش سخنرانی‌ها، گزارش مردمی مرثیه خوانی و مداحی و ... است.

«پابوس» عنوان ویژه برنامه ای است که در روز شهادت امام رضا(ع) ازسیمای گلستان به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری بصورت زنده 5 مهر با دعوت از کارشناسان مذهبی، گزارشهای مردمی، ارتباط زنده با مشهد مقدس حرم علی بن موسی الرضا(ع)، تصنیف و مداحی، ارتباط با شعرای آیینی و ذاکران اهل بیت (ع) روی آنتن می رود.

رادیوی گلستان با ویژه برنامه «در سوگ مهر» به مناسب سالگرد رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) با بخش های متنوع ارتباط با کارشناسان مذهبی و اشاره به سبک زندگی پیامبراعظم (ص) و زندگی نامه امام حسن مجتبی (ع) به تهیه کنندگی محسن بنیامین 3 مهر و «مثل باران» ویژه شهادت امام رضا(ع) با هدف تبیین اندیشه‌های ناب ثامن الحجج(ع) وارتباط مستقیم با مراکز قم و مشهد مقدس 5 مهر به تهیه کنندگی نور محمد گیلانی پخش می‌شود.

رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه «سایرا یاراولکام» بصورت زنده با دو ویژه برنامه در 28 صفر و شهادت امام رضا (ع) ساعت15:00به مدت 120 دقیقه با بخش هایی از جمله تواشیح و کارشناس مذهبی، گزارش مردمی و برنامه‌هایی چون « یادلامه(به یاد آوردن خاطرات) »، «چشمه ایمان» و« مصاحبه با ائمه جمعه اهل سنت» را در این ایام روی آنتن می‌برد.

معاونت خبر مرکز و معاونت فضای مجازی نیزهمراه با دیگر معاونت های مرکز تهیه و تولید اخبار و گزارش مطالب متنوع با موضوع این ایام را تدارک دیده اند.

 

تصاویر

امتیاز شما