امروز جمعه  ۴ فروردين ۱۴۰۲

برگزاری دوره آموزش برای شرکت کنندگان جشنواره «زیر چتر لبخند»

مشاهده ۱۴۷
۱۴۰۱/۱۱/۱۱- ۱۳:۴۵

رادیو صبا برای شرکت کنندگان جشنواره «زیر چتر لبخند» با همکاری سایت اینترنتی کتاب یک فرصت آموزشی در قالب برنامه رادیویی «زیرچتر لبخند» فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه رادیویی دومین جشنواره طنز و رادیو به نام «زیر چتر لبخند» را با هدف رشد و اعتلای طنز صدا پایه در کشور و با همکاری شکبه اینترنتی کتاب برگزار می‌ کند.
رادیو صبا برای شرکت کنندگان این جشنواره یک فرصت آموزشی در قالب برنامه رادیویی «زیرچتر لبخند» و برنامه آموزشی تصویری که با همکاری شبکه تلویزیونی کتاب فراهم کرده است که از روز یکشنبه نهم بهمن ساعت ۸:۴۵ راهی آنتن صبا می‌شود.
آزاده شاهرخ مهر تهیه کننده این برنامه گفت: زیر چتر لبخند با اجرای سفیران لبخند رادیو صبا فریبا باقری و عباس محبی به ارائه نکاتی درباره تولید برنامه‌های طنز می‌پردازد.
وی افزود: با توجه به اینکه جشنواره «زیرچتر لبخند» با نگاه ویژه به بخش مردمی و خوانش کتاب طنز در بازده زمانی کوتاه برگزار می‌شود، این برنامه با هدف آموزش و آشنایی بیشتر شرکت کنندگان جشنواره طراحی و تولید شده است که در هر قسمت نکاتی درباره طنز رادیویی و چگونگی تولید برنامه‌های طنز به مخاطبان ارائه می‌شود.
شاهرخ مهر بیان کرد، شرکت کنندگان بخش مردمی‌باید آثار خود را در ساختارهای خوانش کتاب طنز، لطیفه گویی و اجرای خاطرات طنز برای جشواره ارسال نمایید که هر یک از این ساختارها ویژگی‌هایی دارد که باید رعایت شود، سفیران لبخند در برنامه زیر چتر لبخند تلاش می‌کنند این نکات ویژه و چگونگی ارسال و بارگزاری فایل های تهیه شده را به علاقمندان آموزش دهد.
شاهرخ مهر یادآور شد، بعد از این برنامه، برنامه آموزشی «زیرچتر لبخند» به صورت تصویری از سایت اینترنتی کتاب پخش می‌شود.
در این برنامه تصویری نکاتی کاملتری درباره انتخاب موضوعات طنز، چگونگی تولید برنامه تقدیم مخاطبان می‌شود.
در این برنامه در گفتگو با برگزیدگان دوره قبل جشنواره جویای راز موفقیت آنها می‌شویم.
«زیرچتر لبخند» هر روز ساعت ۸:۴۵ به تهیه‌کنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای فریبا باقری و عباس محبی از رادیو صبا پخش می‌شود، برنامه تصویری زیر چتر لبخند در ادامه این برنامه از سایت اینترنتی کتاب پخش می‌شود.

امتیاز شما