امروز سه شنبه  ۱۱ مهر ۱۴۰۲
رئیس رسانه ملی در آیین رونمایی از باغ شهدا:
رئیس رسانه ملی در آیین رونمایی از باغ شهدا:

شهدای رسانه ملی الگو و اسوه ما هستند

مشاهده ۸۳۴
۱۴۰۱/۱۲/۲۲- ۲۰:۳۸
تعداد بازدید:834

در آستانه روز شهدا و در هفته درختکاری، آیین رونمایی از «باغ شهدا» همراه با کاشت 177 نهال مُثمر به یاد 177 شهید رسانه ملی، با حضور پیمان جبلی رئیس رسانه ملی و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران رسانه ملی در ضلع شرقی ساختمان شیشه‌ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رئیس رسانه ملی در این مراسم پس از غرس یک نهال به یاد یکی از شهدای رسانه ملی گفت: کاشت نهال به یاد شهدا سنت پسندیده‌ای است و امیدوارم 177 شهید رسانه ملی چراغ راه و سرمشق ما باشند و هر لحظه آنان را جلوی دیدگان خود داشته‌باشیم.
وی افزود: رسالت بزرگی برگردن ماست و این مسئولیت امانتی است که باید با اقتدا به شهدایی که جان خودشان را برای دین و استقلال کشور هزینه کردند، به سرانجام برسانیم.
جبلی با بیان اینکه باید همه توانایی خود را برای اعتلای رسانه ملی به کار بریم افزود: امیدوارم روز قیامت مقابل این شهدا سرافکنده نباشیم و بتوانیم به آن‌‌ها بگوییم همان‌طور که شما از خداوند طلب بشارت کردید و خواستید بقیه همراهانتان به شما برسند، امیدواریم ما نیز به شما برسیم و سرافرازیم که بگوییم راه شما را ادامه خواهیم داد.
رئیس رسانه ملی با اظهار امیدواری برای شناخت و معرفی شهدای رسانه ملی اظهار داشت: وظیفه ماست که این 177 شهید را به خانواده رسانه ملی معرفی کنیم و سیره و سلوکشان را به همکاران محترم معرفی کرده، از منش انسانی و اخلاقی‌شان بیاموزیم و چراغ راه خود کنیم.
جبلی با اشاره به شهدای رسانه ملی افزود: سازمان صداوسیما چه در هشت سال دفاع مقدس و حادثه سقوط هواپیمای C130 و چه پس از آن در مقام شهدای مدافع حرم عزیزانی را تقدیم نظام کرده‌ است که این شهدا چراغ راه همکاران رسانه ملی هستند.

                     


فرهنگسازی رسانه‌ای برای کاشت یک میلیارد اصله نهال

وی در ادامه با اشاره به طرح کاشت یک میلیارد اصله نهال طی چهارسال گفت: رسانه ملی دارای ظرفیت بالایی برای اجرای این طرح است و در یک سال اخیر نشان داده که برای تحقق سیاست‌های کلان کشور همراه دستگاه‌های اجرایی بوده شیوه‌‌های تعاملی و هم‌افزایی خوبی را درپیش گرفته‌‌ است.
جبلی در خصوص این طرح تصریح کرد: جلسات مؤثر و مفیدی با وزارت کشاورزی داشتیم و آمادگی رسانه ملی را برای تولید برنامه‌های مؤثر در تلویزیون، رادیو، شبکه‌های استانی اعلام کردیم که امیدواریم مانند همیشه در این راه همراه دولت باشیم و با فرهنگسازی رسانه‌ای به تحقق این امر کمک کنیم.

آلبوم عکس خبر را اینجا ببینید

 

امتیاز شما