امروز چهارشنبه  ۸ آذر ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی از یکی از زیرساخت‌های فنی استان

مشاهده ۳۶۵
۱۴۰۲/۰۳/۰۳- ۱۳:۵۷

دکتر اکبر رضایی در سفر یک روزه به شهرستان‌های کلیبر و اهر ضمن بازدید از زیرساخت‌های فنی ایستگاه رادیویی کلیبر و ایستگاه پرقدرت تلویزیونی و اف ام قزل قایا اهر، توانمندی‌ها و نیازمندی‌های فنی و مشکلات مربوط به کیفیت سیگنال این فرستنده‌ها را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر رضایی علاوه بر بازدید از قسمت های مختلف این ایستگاه‌ها ، در جلسه شورای فنی صدا و سیما با حضور تمامی مدیران فنی مرکز در محل ایستگاه‌ها ضمن تاکید بر توسعه و بروزرسانی زیر ساخت ها و تلاش برای حفظ و گسترش پوشش سیگنال رسانی، بازنگری در ایستگاه‌ها در مقطع کنونی را ضروری دانست.

مدیر کل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی گفت: این استان به واسطه شرایط جغرافیایی و سخت گذر بودن و پراکندگی جمعیت، شرایط بسیار سختی را برای سیگنال رسانی 100درصدی دارد و امیدواریم با کمک مسئولان سازمان و استان و تخصیص اعتبارات لازم در این زمینه ، جشن تکمیل سیگنال رسانی در سطح استان را در آینده شاهد باشیم.

دکتر رضایی پیشرفت دانش فیزیکی و محتوایی همکاران معاونت فنی مرکز آذربایجان شرقی را بسیار خوب ارزیابی کرد و گسترش زیر ساخت های خدمات رسانی به روستاها و بخش های دور از دسترس را از برنامه‌های اولویت دار این معاونت برشمرد.

گفتنی است در این بازدید مدیرکل صداوسیمای استان آذربایجان شرقی با اهدای شاخه گل، از زحمات و تلاش های همکاران مستقر در این ایستگاه‌ها تقدیر کرد .

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما