امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

شبکه ورزش آماده است؛ «کاپیتان ادامه بده»

مشاهده ۱۹۳
۱۴۰۲/۰۹/۱۲- ۰۸:۵۶

مستند «کاپیتان ادامه بده» با گویندگی 26 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،  این مستند در گونه ورزشی و زندگینامه، محصول آرژانتین در سال 2022 قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی است. رضا آفتابی، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، امیر حکیمی، سیما رستگاران، منوچهر زنده دل، لادن سلطان پناه، مسعود سلطانی، ابوالفضل شاه بهرامی، پریا شفیعیان، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، شروین قطعه ای، امیربهرام کاویانپور، نسرین کوچک خانی، ملیکا ملک نیا، علی همت مومیوند، بهمن‌هاشمی، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، نیما نکویی فرد، حسین نوعلی و بهروز علی محمدی صداپیشه‌های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که تست دوپینگ پائولو گوئررو، ستاره فوتبال پرو، در آستانه جام جهانی 2018 مثبت می‌شود. او که دوپینگ نکرده است؛ ماه‌ها درگیر یک نبرد حقوقی با رای دادگاه فیفا می‌ شود تا بالاخره خودش را تبرئه و در جام جهانی شرکت کند.

مستندی داستانی بر اساس داستان زندگی پائولو گوئررو. فیلمنامه کاملا بر اساس مصاحبه‌های پائولو گوئررو، خانواده و دوستانش نوشته شده است. اثری خوش ساخت و تاثیر برانگیز که مخاطب را کاملا درگیر می‌کند. جدا از اینکه احساسات انسانی و همنوع دوستانه در این اثر از نزدیک حس می‌شود؛ امید، تلاش، دوستی و میهن پرستی پیام هایی است که فیلم با خود به همراه دارد. در واقعیت نیز این تجربه پائولو گوئررو منجر به تغییر دستورالعمل های ضد دوپینگ در سراسر جهان شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی ورزش سیما، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی  ورزش، برای مخاطبان پخش شود.

امتیاز شما