امروز پنج شنبه  ۳ اسفند ۱۴۰۲

حاج قاسم رسانه بود

مشاهده ۴۴۶
۱۴۰۲/۱۰/۱۰- ۰۸:۳۳

اولین گام برای اینکه هر کسی نسبت و وظیفه خود را با شهید والامقام سردارسلیمانی متوجه شود، شناخت درست اوست. سردار سیلمانی کیست؟ این اولین سؤالی است که باید به‌خوبی بدان پاسخ داد. این شهید بزرگوار در عرصه نظامی یک فرمانده بابصیرت و یک سرباز ولایت بود که سر از پا نمی‌شناخت برای ولایت. در عرصه فرهنگی او یک انسان فرهیخته بود. او با بصیرت و اعتقادات عمیق و ناب اسلامی‌اش، یک بسیجی مخلص فدایی ولایت بود. در عرصه اجتماعی او یک فرد فروتن، مردمی و مردم‌دوست بود. او فردی مردمی، طرفدار ولایت و ولایتمدار بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سردار سلیمانی یک فرد پرتلاش و کم‌توقع، دست‌پاک و دست‌شسته از دنیا بود. او مقلد واقعی فتاوای اقتصاد مقاومتی مولا و تاجر منفعت‌برنده از تجارت با خداوند متعال بود. در عرصه سیاسی یک سیاستمدار هوشمند باکیاست بود. او در قامت یک فرمانده سیاستمدار مدبر و متفکر در میدان بود.

او رهبر دیپلماسی در میدان و معبرگشای دیپلماسی همه حوزه‌ها بود. او یک هم‌افزا و همگراکننده فزاینده جریان پیشرفت کشور بود. در عرصه استکبارستیزی و دادمظلوم‌ستانی، مردی شجاع و دلیر میدان‌ها بود. او مرد خطیر خطرها بود و لرزه‌ به اندام دشمنان می‌انداخت. او علمدار ولایت و ذوالفقار حیدری مولا بود. در عرصه نهضت جهانی انقلاب اسلامی او یک فرد به تمام معنا انقلابی در همه صحنه‌ها بود. او یک امام‌شناس و ولایت‌پذیر و بن‌بست‌شکن میدان‌ها بود.

این شهید گران‌قدر  بین مردم و همسنگ آنان بود. او قافله‌سالار موکب و فدایی مردم و ولایت بود. در عرصه خانواده و اقوام، او یک فرزند خلف و مرد زندگی و همسر عاشق و پدری فداکار بود. او متصل و مترقب امر حضرت پدر، امیرالمومنین(ع)، مولای دو جهان بود. در عرصه فردی و شخصیتی فردی خودساخته و خوش‌طینت، آراسته و آرام بود. او نائل‌آمده به مقام شهید قبل از شهادت و رجعت‌کننده به امر ظهور منجی عالم بشریت، حضرت بقیه‌الله‌الاعظم عجل‌‌الله تعالى فرجه‌‌ الشریف بود.

از این روست که او سردار دل‌هاست. او مرد میدان‌هاست. او یک ملت و افتخار ملت غیور ایران و امت آزاده جهان است. او یک مکتب است. او یک رسانه است. یک رسانه ولایت‌شناس و ولایت‌مدار در میدان است. او یک پیام ولایی است. او نشان داد که چگونه باید و می‌توان یک «رسانه تراز انقلاب اسلامی» شد؛ رسانه‌ای برای رسیدن و رساندن به هدف، رسانه‌ای برای رسیدن و رساندن پیام به مخاطب، رسانه‌ای برای رسیدن و رساندن به معبود هستی و رسانه‌ای برای رسانه شدن! رسانه‌ای برای رسانه بودن.

در یک کلام و جان کلام وظیفه رسانه ملی در این برهه زمانی و تا حصول امر ظهور ولی ولایت مطلق، این است که «شهید سردار سلیمانی» باشد.

 سعید علوی‌وفا- مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت حوزه ریاست سازمان

 

امتیاز شما