امروز يك شنبه  ۶ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از تامین مالی بنگاه‌های تولیدی تا عوامل موثر بر بهبود فضای کسب و کار

مشاهده ۳۵۱
۱۳۹۸/۰۳/۲۹- ۱۲:۵۳
رادیو اقتصاد پنجشنبه 30 خرداد در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... موضوعات تامین مالی بنگاه‌های تولیدی برای رونق تولید، عوامل موثر بر بهبود فضای کسب و کار و ... را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو اقتصاد در برنامه «رویش» پنجشنبه 30 خرداد ماه، به سراغ توسعه مهارت‌ها در مذاکره و شناسایی استراتژی‌های آن می‌رود. مذاکرات فردی، گروهی و جمعی، روش دستیابی به استراتژی مناسب مذاکره و مذاکره موفق و مشخصات آن از دیگر مباحث مطرح در برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی نازنین کتابچی ساعت 8 روی آنتن می‌رود.

برنامه «ایستگاه نود و هشت» پنجشنبه 30 خرداد به ضرب المثل «اره‌ها را تیز کردن» می‌پردازد. مصادیق این اصطلاح در زندگی افراد و راه‌های عمل به آن از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان ساعت 9 پخش می‌شود.

برنامه «کالای ایرانی» فردا با موضوع تامین مالی بنگاه‌های تولیدی برای رونق تولید با شنوندگان همراه می‌شود. بررسی تاثیر بخش‌های مختلف تولید در رونق تولید و نقش افراد در رونق تولید از دیگر مواردی است که در برنامه عنوان می‌شود. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی حمیده رضاسلطانی ساعت 10 شنیده می‌شود.

برنامه «خانه تا کارخانه» 30 خرداد ماه، ضرورت تسریع در راه ‌اندازی شهرک تخصصی پوشاک تهران را بررسی می‌کند. این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امید یگانه ساعت 15 تقدیم مخاطبان می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «راه ابریشم» پنجشنبه، موضوع آسیب شناسی برای رونق تولید صادرات محور چرم مصنوعی را تحلیل می‌کند. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 16:30 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «نود و هشتی‌ها» فردا، علی فیروزی، رئیس مرکز بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد درخصوص عوامل موثر بر بهبود فضای کسب و کار و نقش موسسات و نهادهای با کار موازی در نامطلوبی فضای کسب و کار صحبت می‌کند. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار ساعت 17 پخش می‌شود.

همچنین برنامه «روستای ما» پنجشنبه 30 خرداد ماه، به سراغ شناخت اقلام پر سود صادراتی کشاورزی می‌رود.این برنامه کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 18:30 شنیده می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما