امروز يك شنبه  ۲۴ آذر ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

روایت نورباران نیمه شعبان از سیمای نور

مشاهده ۲۱۴
۱۳۹۸/۰۱/۲۶- ۱۵:۴۰

روایت نورباران نیمه شعبان از سیمای نور

سیمای مرکز قم برای پوشش جشن‌های نیمه شعبان تدارک ویژه ای دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ستاد جشن‌های نیمه شعبان مرکز قم با طراحی و نصب دو استیج سیما و یک استیج خبر و با استفاده از استودیوی دیجیتال تلویزیونی این مرکز در مسجد جمکران و دو واحد سیار تلویزیونی، قابلیت تولید و ارسال جشن‌های نیمه شعبان و ارتباطات تلویزیونی زنده را به صورت همزمان از دو واحد مستقل برای پشتیبانی شبکه‌های سراسری، استانی و برون مرزی ایجاد کرده است. 

جشن‌های نیمه شعبان از صبح روز جمعه 30 فروردین تا شامگاه یکشنبه 1 اردیبهشت، با تهیه‌کنندگی محمد ابوالقاسمی‌پوشش داده می‌شود.

برنامه «یا ایها العزیز» به تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام حسین نطنزی که در طول سال سه شنبه‌ها از مسجد مقدس جمکران تقدیم مخاطبان شبکه استانی و شبکه سراسری شما می‌شود؛ به طور ویژه از پنجشنبه  29 فروردین هر شب ساعت 23:30 روی آنتن سیمای نور می‌رود. همچنین آیین‌های شب نیمه شعبان تا اذان صبح همراه با مراسم احیای این شب از ساعت 1 بامداد و مراسم شکرگذاری شام نیمه شعبان به طور کامل و زنده از سیمای مرکز قم پخش می‌شود. برنامه صبحگاهی «مهربانو» نیز روز شنبه 31 فروردین ساعت 10:45 دقیقه به صورت زنده با حال و هوای میلاد مهدی موعود (عج) از مسجد مقدس جمکران روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما