امروز چهارشنبه  ۲ مرداد ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از چرایی گرفتار شدن بانک‌ها در بنگاه‌داری و اموال مازاد تا شیوه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی در عصر حاضر

مشاهده ۸۱
۱۳۹۸/۰۱/۲۷- ۱۵:۴۶

از چرایی گرفتار شدن بانک‌ها در بنگاه‌داری و اموال مازاد تا شیوه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی در عصر حاضر

رادیو اقتصاد چهارشنبه 28 فروردین در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... به مباحث چرایی گرفتار شدن بانک‌ها در بنگاه‌داری و اموال مازاد، شیوه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی در عصر حاضر و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» چهارشنبه 28 فروردین، سیدحسین اورعی، مدرس دانشگاه و مشاور بازاریابی درباره بازاریابی ویروسی اطلاعاتی را تقدیم شنوندگان می‌کنند. بازاریابی ویروسی چیست و دقیقا چه کارکردی دارد؟، چگونه بازاریابی ویروسی را در کسب و کار خود پیاده کنیم؟ و ... از دیگر مقولات مطرح در این برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 تقدیم شنوندگان می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» چهارشنبه 28 فروردین ماه، اهمیت مدیریت زمان در زندگی شخصی و کاری افراد را بیان می‌کند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 پخش می‌شود.

برنامه «کالای ایرانی» چهارشنبه 28 فروردین ماه، کیفیت و انواع هودهای تولید ایران را بررسی می‌کند. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 روی آنتن می‌رود.

در برنامه «خوشه چین» امروز، میرمسعود خیرخواه زرکش درباره استفاده از سیلاب در کشاورزی مطالبی را بیان می‌کند. راهکارهای استفاده از سیلاب در کشاورزی، راهکارهای کنترل و نفوذ سیلاب در زمین و ... از دیگر محورهای برنامه است. برنامه «خوشه چین» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه‌کنندگی مهدی شیار ساعت 13:30 شنیده می‌شود.

در برنامه «اقتصاد مجازی» 28 فروردین، دکتر حسین نوریخواه، پژوهشگر تجارت الکترونیک و مدرس دانشگاه درمورد تعرفه و مدل اقتصادی شبکه ملی اطلاعات صحبت می‌کند. شبکه ملی اطلاعات به‌عنوان مهمترین زیرساخت اطلاعات کشور، مدیریت تعاملات در شبکه ملی اطلاعات، سالم سازی و امنیت در شبکه ملی اطلاعات از دیگر مباحث برنامه  است. برنامه «اقتصاد مجازی» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی مطهره محرابی ساعت 14پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «چالش» چهارشنبه، چرایی گرفتار شدن بانکها در بنگاه‌داری و اموال مازاد را بررسی می‌کند. نبود وحدت رویه در بانک مرکزی، برخورد جدی با متخلفان، جهت‌دهی نقدینگی و ... از دیگر مواردی است که در برنامه مطرح می‌شود. برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی سیدوحید موسوی ساعت 15 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «فولاد ایرانی» چهارشنبه 28 فروردین، رسول شفیع‌ زاده، رئیس برنامه‌ریزی و تعالی سیستم‌های نگهداری و تعمیرات شرکت فولاد مبارکه و رضا خادم کیمیایی، مدیر اجرای پروژه‌های نواحی آهن‌سازی و فولادسازی درباره فولاد مبارکه، پیشرو در استقرار نگهداری مبتنی بر قابلیت اطمینان (RCM) در کشور و نصب و راه‌اندازی دو عدد سرند غلتکی در واحد گندله‌سازی صحبت می‌کنند. برنامه «فولاد ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی فرزانه صادقیان چهارشنبه هر هفته ساعت 16 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

در برنامه «تدبیر» امروز، سهند غلامحسینی، کارشناس و مشاور کسب و کار به همراه محمدصالح محدث دیلمی، کارشناس هوش مصنوعی و رباتیک درباره دیدگاه‌های سنتی کسب و کار و نحوه مقابله آنها با سیستم های اتوماسیون مطالبی را بیان می‌کنند. برنامه «تدبیر» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی اسماعیل علی پناه ساعت 16:30 روی آنتن می‌رود.

برنامه «نود و هشتی‌ها» 28 فروردین، به بررسی شیوه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی در عصر حاضر اختصاص دارد. پیش‌بینی و آینده‌نگری از شرایط اقتصادی و اجتماعی کشورمان در سال 98، مناسب‌ترین شیوه‌های پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاری برای فعالیت‌های تولیدی و بازده کوتاه مدت و دراز مدت آن از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی مهرگان سوادکوهی شنبه تا پنج شنبه ساعت 17 تقدیم مخاطبان می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «ساعت صنعت» چهارشنبه 28 فروردین ماه، به سراغ رقبای ایران و جایگاه بین‌المللی ایران در صنعت چوب می‌رود. برنامه «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه روزهای زوج ساعت 21 شنیده می‌شود.

همچنین در برنامه «شب آفتابی» امروز، کارشناسان  به موضوع از ایده تا کار تیمی و شکست‌ها و موفقیت‌های کار جمعی می‌پردازند. برنامه «شب آفتابی» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‌کنندگی محمدجواد طالبی ساعت 23 از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما