امروز يك شنبه  ۴ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

صداوسیما دارویی آرامش‎بخش برای جامعه

مشاهده ۲۴۸
۱۳۹۸/۰۴/۰۴- ۱۹:۳۱
فرمانده نیروی انتظامی استان قم، فعالیت‎های صدا‌وسیما را مکمل ماموریت‎های ناجا دانست و نقش رسانه ملی را در ایجاد آرامش و امنیت، ویژه خواند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سردار آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان قم با حضور در صداوسیمای مرکز قم از تعامل مثبت و سازنده رسانه ملی با نیروی انتظامی تشکر کرد. فرمانده نیروی انتظامی استان قم با بیان اینکه رسانه ملی به منزله دیده‎بان مردم است گفت: صداوسیما در سال‎های دفاع مقدس نیز نقش اصلی دیده‎بانی امت را بر عهده داشت و هم‎اکنون نیز نقش و جایگاه ویژه این مجموعه در ماموریت‎های ناجا بر هیچکس پوشیده نیست.

سردار آقاخانی تصریح کرد: اولویت اول نیروی انتظامی ارتباط بیشتر با مجموعه صداوسیماست و باید موانعی که در این مسیر وجود دارد به خصوص در بحث پلیس فتا از میان برداشته شود. فرمانده نیروی انتظامی استان قم رسانه ملی را در حکم دارویی آرامش‎بخش برای جامعه دانست و گفت: فعالیت‎های صداوسیما مکمل ماموریت‎های ناجا است و در ایجاد آرامش و امنیت نقش بسزا و ویژه ای دارد. حجت‌الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل مرکز قم در این دیدار، گزارشی از برنامه‌های صداوسیما در حوزه‌های گوناگون به خصوص بخش‌های مرتبط با نیروی انتظامی ارائه  و از زحمات ناجا برای ایجاد امنیت در جامعه تشکر کرد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما