امروز پنج شنبه  ۳ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

از شیوه‌های جلب و جذب سرمایه برای کسب و کار تا ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان میبد

مشاهده ۲۱۸
۱۳۹۸/۰۴/۰۹- ۱۵:۲۴
رادیو اقتصاد دوشنبه 10 تیر در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... به موضوعات شیوه‌های جلب و جذب سرمایه برای کسب و کار، ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان میبد و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» دوشنبه 10 تیر، رضا نصیری سوادکوهی، مدرس دانشگاه درخصوص شیوه‌های جلب و جذب سرمایه برای کسب و کار صحبت می‌کند. از دیگر موارد مطرح در این برنامه می‌توان به انواع سرمایه و سرمایه‌گذاری و ارائه ضمانت‌های لازم و جلب اعتماد دو طرفه اشاره کرد.
برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه‌کنندگی نازنین کتابچی ساعت 8 روی آنتن می‌رود.  

برنامه «ایستگاه نود و هشت» به موضوع نقش منابع تصمیم گیری برای افراد در امور اقتصادی اختصاص دارد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» وضعیت تولید زغال سنگ در کشور را بررسی می‌کند. میزان تولید، فرآیند تولید، موارد کاربرد، میزان اشتغال‌زایی از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی حمیده رضاسلطانی ساعت 10 شنونوگان را همراهی می‌کند.

در برنامه «خوشه چین» ماهیار عابدی، محقق موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر درخصوص بیماری‌ها و آفات شایع گوجه فرنگی صحبت می‌کند.
بیماری‌های شایع گوجه فرنگی و راهکارهای مبارزه با آنها، آفات گوجه فرنگی و روش‌های مبارزه با آنها و ... از دیگر مواردی است که در برنامه بررسی می‌شود. برنامه «خوشه چین» کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه ساعت 13:30 تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه «چالش» فردا، چالش‌های اجرایی نشدن اصل 44 قانون اساسی در حوزه صنعت و معدن را مورد بررسی می‌کند. ضعف در اجرای اصل 44،  مشکلات و موانع در این بخش، حمایت از تولید و توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و ... از دیگر مباحث این برنامه است. برنامه «چالش» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی سید وحید موسوی ساعت 15 شنیده می‌شود.

در برنامه «ساعت صنعت» دوشنبه، دست اندرکاران و فعالین حوزه صنعت به‌مناسبت روز صنعت و معدن درباره مهم‌ ترین موتور محرکه ‌توسعه اقتصادی صنعتی کشور گفت‌وگو می‌کنند. برنامه «ساعت صنعت» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه روزهای زوج ساعت 21 پخش می‌شود.

در برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» حسین یاوری، پژوهشگر حوزه فرهنگ و هنر و رسول مشتاقیان رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان میبد درباره ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان میبد و راهکارهای بهره مندی اقتصادی از این ظرفیت‌ها مطالبی را بیان می‌کنند. پیشینه فرهنگی و هنری میبد، صنایع دستی شاخص میبد، جاذبه‌های گردشگری میبد و راهکارهای بهره مندی اقتصادی از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری میبد از دیگر موارد قابل طرح در برنامه است. برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان ساعت 22 روی آنتن می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما