امروز دوشنبه  ۵ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از تامین مالی بنگاه‌های تولیدی تا عوامل موثر در رونق تولید

مشاهده ۲۵۲
۱۳۹۸/۰۴/۱۲- ۱۵:۳۱
رادیو اقتصاد پنجشنبه 13 تیر، در برنامه‎های متعدد خود به موضوعاتی همچون تامین مالی بنگاه‌های تولیدی، عوامل موثر در رونق تولید و ... خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو اقتصاد در برنامه «رویش» پنجشنبه 13 تیر ماه، روش‎های غلبه بر استرس‎های کارآفرینی را موضوع بحث خود قرار داده است. داریوش سنقری کارشناس شخصیت شناسی کاربردی در این برنامه، راجع به روش‎های غلبه بر استرس‎های کارآفرینی مطالبی را به سمع شنوندگان می‎رساند. انواع استرس‎های کارآفرینانه، تمایز استرس‎های بیهوده و به جا و غلبه بر انواع استرس‎ها از دیگر مواردی است که در این برنامه بررسی می‌شود. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار است که به تهیه‎کنندگی نازنین کتابچی روزهای شنبه تا پنجشنبه، ساعت 8 به مدت 60 دقیقه، روی آنتن می‎رود.

رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» پنجشنبه 13 تیر ماه، شعر « تا تو در خانه صید خواهی کرد دست و پایت چو عنکبوت بود» را تفسیر می‌کند. صاحب‎نظران در این برنامه درباره تفسیر شعر و معادل مفهوم مستتر در شعر در قصص ایرانی و روایات و احادیث مطالبی را بیان می‌کنند. برنامه «ایستگاه نود و هشت» کاری از گروه اقتصاد و جامعه است که به تهیه‎کنندگی فرزانه صادقیان، شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» پنجشنبه 13 تیر ماه، به موضوع تامین مالی بنگاه‌های تولیدی اختصاص خواهد داشت. فعالان و کارشناسان در این برنامه در خصوص تامین مالی بنگاه‌های تولیدی صحبت می‌کنند. سهم افراد در حمایت از کالای ایرانی، مشکل نقدینگی بنگاه‌های تولیدی، روش های تامین مالی بنگاه‌های تولیدی، راهکارهای رونق تولید از دیگر موضوعات قابل بررسی در این برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی حمیده رضاسلطانی، شنبه تا پنجشنبه ساعت 10 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «راه ابریشم» پنجشنبه 13 تیر ماه، چالش‎های موجود در صادرات ساختمان پیش ساخته را بررسی می‌کند. فعالان و دست اندرکاران در این برنامه درباره چالش‎های موجود در صادرات ساختمان پیش ساخته صحبت می‌کنند. برنامه «راه ابریشم» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امیدیگانه، یکشنبه، سه‎شنبه و پنجشنبه ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه به روی آنتن می‎رود.

رادیو اقتصاد در برنامه «نود و هشتی‌ها» پنجشنبه 13 تیر ماه، به سراغ عوامل موثر در رونق تولید می‎رود. وحید شقاقی شهری رئیس کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و اقتصاددان در این برنامه درباره عوامل موثر در رونق تولید چه داخلی و چه خارجی و راهکارهای رفع موانع داخلی و خارجی رونق تولید صحبت می‌کند. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه‎کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنجشنبه، ساعت 17، به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «روستای ما» پنجشنبه 13 تیر، توسعه زیر ساخت‎های روستایی پیوند گردشگری و کشاورزی در روستای قلعه بالا سمنان را بررسی می‌کند. ذبیح‎الله ترابی دکترای جغرافیا و برنامه‎ریزی روستایی در این برنامه راجع به توسعه زیر ساخت‎های روستایی پیوند گردشگری و کشاورزی در روستای قلعه بالا سمنان صحبت می‌کند. برنامه «روستای ما» کاری از گروه کشاورزی است که به تهیه‎کنندگی لیلا امیدیگانه، شنبه تا پنجشنبه، ساعت 18:30 به مدت 30 دقیقه، روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما