امروز دوشنبه  ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

رادیو اقتصاد
رادیو اقتصاد

از مجلس و موضوع تامین کالاهای اساسی تا مروری بر زندگی و خاطرات فعالان سیاسی و اقتصادی

مشاهده ۳۴۲
۱۳۹۸/۰۴/۱۲- ۱۵:۳۷
تعداد بازدید:342
رادیو اقتصاد جمعه 14 تیر در برنامه‌های «چرتکه»، «بهارستان»، «کار و نوا» و ... به موضوعات مجلس و موضوع تامین کالاهای اساسی و بهمروری بر زندگی و خاطرات فعالان سیاسی و اقتصادی و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو اقتصاد در برنامه «چرتکه» جمعه 14 تیر ماه؛ اصول قرض دادن را بررسی می‌کند. کارشناسان در این برنامه در خصوص اهمیت قرض دادن و اصول قرض دادن مطالبی را به سمع شنوندگان می‎رسانند. برنامه «چرتکه» کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی حمیده رضاسلطانی، جمعه‌ها ساعت 10 به مدت 120 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «بهارستان» جمعه 14 تیر ماه، به سراغ مجلس و موضوع تامین کالاهای اساسی می‎رود. اساتید و فعالان این حوزه در برنامه فردا درخصوص تامین کالاهای اساسی با یکدیگر گفت‎وگو می‌کنند. بررسی ساز و کارهای تامین و توزیع کالاهای اساسی در کشور، تحلیل و بررسی نقش وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت برای تامین کالاهای اساسی و ارزیابی میزان موفقیت آن، راهکارهای اصولی برای تامین کالاهای اساسی موردنیاز کشور وکنترل و ثبات مقطعی قیمت ها چیست؟ از دیگر موضوعات این برنامه است. برنامه «بهارستان» کاری از گروه کشاورزی است که به تهیه‎کنندگی مهرگان سوادکوهی جمعه ساعت 12 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کار و نوا» جمعه 14 تیر ماه، به معرفی موسیقی کار ترک‌های قزلباش یا گراییلی و ارتباط آن با موسیقی کشور ترکیه اختصاص دارد. هوشنگ جاوید پژوهشگر فرهنگ و موسیقی اقوام به همراه محمد نعیمی خواننده و مدرس موسیقی اقوام در این برنامه درباره موسیقی کار ترک‎های قزلباش یا گراییلی و ارتباط آن با موسیقی کشور ترکیه سخن می‎گوید. از دیگر موضوعات این برنامه می توان به معرفی موسیقی و ترانه‌های کار ترک های قزلباش درمنطقه رامیان و ارتباط آن با صنایع و حرفه‌های رایج در بین این قوم و این منطقه و شباهت های موجود در موسیقی ترک های قزلباش با مناطقی از کشور ترکیه اشاره کرد. برنامه«کار و نوا» کاری از گروه کسب و کار به تهیه‎کنندگی مهرگان سوادکوهی است که جمعه ساعت 14 به مدت 60 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «یاد ایام» جمعه 14 تیر ماه، مروری بر زندگی و خاطرات فعالان سیاسی و اقتصادی در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خواهد داشت. در برنامه این هفته در خدمت احمد کریمی اصفهانی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خواهیم بود و این فعال سیاسی و اقتصادی درباره چگونگی فعالیت‎های سیاسی خودش، فعالیت‎های وی در حزب موتلفه مطالب کافی و وافی را خدمت شنوندگان بیان می‌کند. برنامه «یاد ایام» کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه‎کنندگی محمد جوادی نژاد است که جمعه‌ها ساعت 15، به مدت 90 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

 رادیو اقتصاد در برنامه «اقتصاد تعطیل نیست» جمعه 14 تیر ماه، به سراغ بازی‌های مناسب در فصل تابستان می‎رود. اساتید و کارشناسان در این برنامه قصد دارند بازی‌های مناسب فصل تابستان را معرفی کنند. این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی است که به تهیه‎کنندگی حمیده سلطانی، جمعه هر هفته ساعت 17، به مدت 120 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما