امروز جمعه  ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از چالش‌های خام فروشی در حوزه نفت تا مشاوره در حوزه برندسازی

مشاهده ۳۲۸
۱۳۹۸/۰۴/۱۵- ۱۶:۰۱
رادیو اقتصاد یکشنبه 16 تیر در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت»، «کالای ایرانی» و ... به موضوعاتی همچون چالش‌‌های خام‌فروشی در حوزه نفت، مشاوره در حوزه برندسازی و ...می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» یکشنبه 16 تیر، محمود گنج‌بخش، حقوقدان اقتصادی درباره قوانین حل اختلاف در کسب و کار صحبت می‌کند. انواع اختلافات کاری و قوانین حل اختلاف مربوط به آن،  روش‌ها و فرایند حل اختلاف در مراجع قانونی  و ... از دیگر موارد مطرح در این برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 8 روی آنتن می‌رود.

برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه 16 تیر به فلسفه جهاز دادن و جهاز خریدن در فرهنگ ایرانی اختصاص دارد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 9 پخش می‌شود.

رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» امروز، تولید انواع طلق را خدمت شنوندگان بیان می‌کند. معرفی ظرفیت‌های تولید و توان تولید با کیفیت و انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول موردنظر، بررسی زیر ساخت ‌های رونق تولید، بررسی شاخصه‌های تولید ایرانی محصول و افزایش توان رقابت در سطح کلان، آشنایی مردم با محصول تولید داخل از دیگر مباحث این برنامه است. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه‌کنندگی لیلا امیدیگانه ساعت 10 تقدیم مخاطبان می‌شود.

برنامه «راه ابریشم» یکشنبه به سراغ شناخت انواع سنگ‌های قیمتی صادراتی می رود. این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه روزهای فرد ساعت ۱۶:۳۰ شنیده می‌شود.

برنامه «نود و هشتی‌ها» 16 تیر ماه، چالش‌های خام فروشی در حوزه نفت را بررسی می‌کند. از دیگر مباحث این برنامه می‌توان به بررسی اجمالی تاریخ  نفت ایران و تاسیس  دانشکده  صنعت نفت آبادان، ارزیابی فعالیت دانشگاه‌های کشور در توسعه دانش و فناوری‌های نفتی، راهکار حل معضل خام فروشی کشور چیست و چه باید کرد؟ اشاره کرد. برنامه «نود و هشتی‌ها» کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی مهرگان طور سوادکوهی ساعت 17 شنودگان را همراهی می‌کند.

در برنامه «روستای ما» ناصر بیات، کارشناس برنامه‌ریزی روستایی درباره شناخت منابع روستایی در راستای رونق تولید صحبت می‌کند. این برنامه کاری از گروه کشاورزی، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت 18:30 با شما همراه می‌شود.

در برنامه «شب آفتابی» محمدرضا انصاری، کارشناس برندینگ درخصوص مشاوره در حوزه برندسازی اطلاعاتی را در خدمت شنوندگان قرار می‌دهد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی محمدجواد طالبی ساعت 23 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما