امروز جمعه  ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از ویژگی‌های قرارداد قانونی تا شاخصه‌های تولید کیسه هوا در خودرو

مشاهده ۲۴۳
۱۳۹۸/۰۶/۰۹- ۱۵:۴۲
رادیو اقتصاد یکشنبه 10 شهریور در برنامه‌های «رویش»، «ایستگاه نود و هشت» و «کالای ایرانی» به مباحث ویژگی‌های قرارداد قانونی، شاخصه‌های تولید کیسه هوا (ایربگ) در خودرو و ... می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه «رویش» 10 شهریور محمود گنج بخش، حقوقدان اقتصادی به همراه مهدی رضایی، کارشناس ارشد حقوق اقتصادی و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی درباره ویژگی‌های قرارداد قانونی با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند. چرا عقد قرارداد در همه حال اصل است حتی در جایی‌که اعتماد متقابل هم وجود دارد؟، به چه قراردادی قرارداد قانونی می‌گویند؟ و ... از دیگر موارد مطرح در برنامه است. برنامه «رویش» کاری از گروه کسب و کار، به تهیه کنندگی مهرگان سوادکوهی روزهای شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 پخش می‌شود.

در برنامه «ایستگاه نود و هشت» یکشنبه کارشناسان و صاحب نظران درباره نگاه دینی و قرآنی به مفهوم برکت در زندگی مطالبی را بیان می‌کنند. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 به روی آنتن می رود.

همچنین برنامه «کالای ایرانی» یکشنبه 10 شهریور ماه، با حضور فعالان و دست اندرکاران حوزه خودرو به شاخصه‌های تولید کیسه هوا (ایربگ) در خودرو می‌پردازد. از دیگر مباحث مطرح در این برنامه می‌توان به معرفی ظرفیت‌های تولید و توان تولید باکیفیت انواع محصول تولیدی، آشنایی با نیازهای تولید ایرانی محصول موردنظر و بررسی زیر ساخت های رونق تولید اشاره کرد. برنامه «کالای ایرانی» کاری از گروه صنعت و بازرگانی، به تهیه کنندگی لیلا امیدیگانه شنبه تا پنج شنبه ساعت 10 تقدیم شنوندگان می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما