امروز شنبه  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

صداوسیمای مرکز قم بصیرت می‌دهد

مشاهده ۱۱۰
۱۳۹۸/۱۰/۰۸- ۱۵:۰۴
صداوسیمای مرکز قم به مناسبت حماسه 9 دی و آغاز دهه بصیرت تدارک ویژه‎ای دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به مناسبت حماسه 9 دی و آغاز دهه بصیرت برنامه‌های ویژه رادیو و تلویزیونی از سیمای نور و رادیو قم پخش می‌شود و برای فضای مجازی و خبر نیز تدارک ویژه‌ای دیده‌ شده است.

«تجلی بصیرت» عنوان برنامه‌ای است که به تهیه‌کنندگی محمد سعید مولوی نیا روز 9 دی  با موضوع بصیرت افزایی روی آنتن سیمای نور خواهد رفت. این برنامه همچنین به‌صورت زنده به پوشش اجتماع مردمی حماسه نهم دی با سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی از مدرسه فیضیه می‎پردازد.

برنامه «روشنا» به تهیه‌کنندگی مجتبی جانباز نیز به‌صورت ویژه در نهم دی و حرکت پرشور مردم باهدف حمایت از نظام و سرکوب فتنه تقدیم مخاطبان می‎شود. همچنین سخنرانی‌های ایام دهه بصیرت در حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها نیز به‎ همت سیمای مرکز قم پوشش داده می‌شود.

ویژه‌ برنامه زنده رادیویی «روز ماندگار» به تهیه‌کنندگی حمید باقری از ساعت 9،  نهم دی شنوندگان رادیو قم را با مراسم بزرگداشت حماسه یوم‌الله نهم دی و اجتماع مردمی در مدرسه فیضیه قم با سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی همراه می‎کند.
برنامه‌های «چراغ بصیرت» و «حماسه بصیرت
» نیز در ایام دهه بصیرت تقدیم مخاطبان صدای مرکز قم می‌شود. نمایش‌های کوتاه و میان برنامه‌هایی به‌صورت روایت، گزارش مردمی و بیانات مقام معظم رهبری درباره لزوم بصیرت افزایی و مقابله با فتنه در ایام دهه بصیرت پخش می‎شود.

معاونت خبر صداوسیمای مرکز قم نیز در 9 دی حضور پرشور شرکت‌کنندگان در مراسم بزرگداشت این روز تاریخی را در قالب گزارش‌های خبری پوشش می‌دهد و مستند گزارشی با موضوع تحلیل حماسه 9 دی از بخش‌های خبری سیمای نور پخش می‎شود. همچنین در ایام دهه بصیرت نشست‌های برگزارشده در استان با موضوع بصیرت افزایی و فتنه‎شناسی در اخبار قم به اطلاع مخاطبان می‎رسد.

برنامه «گفت‎وگوی خبری» سیمای نور هم متناسب با این ایام میزبان مسئولان و تحلیلگران و سیاسیون می‎شود.

معاونت فضای مجازی مرکز قم نیز فعالیت‌های رسانه‌ای در قالب‌های متنوع مربوط به یوم‌الله 9 دی و دهه بصیرت تولید کرده و در این ایام منتشر می‎کند. از آن جمله می‌توان به تولید پوسترهای ویژه بصیرت افزایی، انیمیشن نهال انقلاب با موضوع عبور انقلاب از حوادث با حمایت مردم، قطعات تصویری از بیانات مقام معظم رهبری درباره بصیرت مردم قم و حمایتشان از انقلاب و بیانات ایشان درباره فتنه شناسی و خواص با عنوان «این عمار» و «راه بصیرت»، دیالوگ‌های ماندگار فیلم‌های سینمایی، فتوکلیپ از حضور مردم در مراسم بزرگداشت 9 دی، اطلاع‌رسانی مراسم‎ها و نماهنگ‌های تهییجی اشاره کرد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما