امروز چهارشنبه  ۲۰ فروردين ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

انتخاباتی پرشور، رسالت شبکه دنا در گام دوم انقلاب اسلامی

مشاهده ۶۸
۱۳۹۸/۱۱/۰۸- ۱۰:۰۵
صداوسیمای کهگیلویه‎وبویراحمد برای دهه فجر و ایام انتخابات برنامه‎های مختلفی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صداوسیمای این مرکز برای انتخابات اسفند، ۵۵ عنوان برنامه در ۳۱۲ قسمت و ۱۱ هزار دقیقه برنامه در معاونت‎های صدا و سیما تولید و پیش‎بینی کرده تا زمان انتخابات این میزان به ۱۲ هزار و ۵۰۰ دقیقه برنامه تولیدی افزایش یابد.
همچنین تولید ۴۱ عنوان برنامه در ۷۰۰ قسمت با ۱۲ هزار دقیقه در خصوص دهه مبارک فجر، در حوزه‌های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی، برای نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان از دیگر تدارکات این مرکز است.
با توجه به نظرسنجی سازمان صداوسیما در پاییز امسال، میزان بیننده سیمای شبکه دنا 76.3 درصد اعلام شده است و مخاطبان رادیو دنا نیز ۳۷.۶ درصد اعلام شدند، که رشد محسوسی نسبت به پاییز ۹۷ داشته است.
گفتنی است امسال، در بخش اخبار استان هم به خبرهای مردم محور توجه بیشتری می‎شود و بر همین اساس از سال گذشته تاکنون اخبار مردم‌محور، در دستور کار این رسانه استانی قرار گرفته است و مطالبات مردم را در سه بخش خبری پخش و پیگیری می‌شود.
از آنجایی که مردم صحت و سقم شایعات فضای مجازی را از رسانه ملی پیگیری می‌کنند، معاونت فضای مجازی مرکز دنا نیز برای رساندن اخبار واقعی به مردم تلاش می‎کند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما