امروز جمعه  ۳ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه‌های ویژه روز انتخابات در شبکه اترک

مشاهده ۲۵۲
۱۳۹۸/۱۱/۳۰- ۱۲:۵۶
«شکوه همدلی» عنوان ویژه برنامه‌ای است که دوم اسفند، روز انتخابات از صداوسیمای خراسان شمالی پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صدای اترک با ویژه برنامه«شکوه همدلی» در روز دوم اسفند شنوندگان را همراهی می‌کند. این برنامه با دعوت از مدیران اجرایی، کارشناسان، هنرمندان، مسئولان و ... به معرفی ویژگی‌های سیاسی و اجتماعی انتخابات و نقش و اهمیت مردمی‌ بودن انتخابات در کشور می‌پردازد.

گزارش و گفت‌وگو با مردم، ارتباط زنده با شهرهای استان، گزارش از محل اخذ رای، برگی از تاریخ، شعر و نوشته‌ها درباره انتخابات ، مصاحبه ، موسیقی، تلفن و پیامک‌های مردمی و...از بخش ‏های گوناکون برنامه است. برنامه«شکوه همدلی» جمعه 2 اسفند ساعت 7 صبح تا پایان انتخابات از صدای اترک به صورت زنده پخش می‌شود.

همچنین سیمای اترک نیز برنامه «شکوه همدلی» را در روز دوم اسفند تقدیم مخاطبان می‌کند. این برنامه با دعوت از کارشناسان، مسئولان، هنرمندان و...  به نقش پررنگ مردم در مسائل کشور و شرکت در انتخابات و سرنوشت خویش می‌پردازد و سعی می‌کند تا با دعوت از خوانندگان و نوازندگان، اجرای زنده موسیقی و پخش میان‌برنامه‌های متنوع، روز به یاد ماندنی را رقم بزند.

گزارش و گفت‌وگو با رای دهندگان، موسیقی تصویر، ارتباط با شهرهای استان، گزارش از صندوق‌های رای، تلفن و پیامک‌های مردمی و ... از بخش‌‏های مختلف برنامه است.

برنامه«شکوه همدلی» روز جمعه 2 اسفند ساعت 7 صبح تا پایان رای گیری به صورت زنده از سیمای اترک روی آنتن می‌رود. معاونت خبر مرکز خراسان شمالی نیز در بخش‌های مختلف خبری با پوشش اخبار و رویدادهای مربوط و تهیه گزارش و مستند خبری، گفت‌وگوی ویژه خبری و... حضور مردم استان در انتخابات را منعکس می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما