امروز چهارشنبه  ۲۵ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مرکز قم، حامی سلامت

مشاهده ۲۰۹
۱۳۹۹/۰۲/۱۰- ۱۴:۵۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اهدای سپاس‎نامه و تندیس حامی سلامت، از تلاش‌های مدیرکل و خبرنگاران صداوسیمای مرکز قم در مقابله با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در صداوسیمای مرکز قم، در نشستی با خبرنگاران خبرگزاری صداوسیما با اهدای سپاس‌نامه و تندیس سلامت به مدیرکل و معاون خبر این مرکز، از تلاش‌های مجموعه رسانه استانی در پوشش اخبار مربوط به ویروس کرونا و آگاه‌سازی مردم در مواجهه با این بیماری تشکر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در این نشست گفت: مجموعه صداوسیمای استان در مقابله با کرونا صمیمانه در کنار جامعه سلامت بوده‎ و تلاش‌های گسترده‌ای در آگاهی‌بخشی به مردم در خصوص ویروس کرونا انجام داده است، به طوری که وضعیت مدیریت این بیماری و غربالگری مردم در استان قم در بین دیگر استان‌های درگیر سرآمد است.

حجت‌الاسلام لطفی نیاسر مدیرکل صداوسیمای مرکز قم نیز در این نشست گفت: در ایام بحران کرون،ا صداوسیمای مرکز قم ۳۸ هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرده است و تلاش کردیم طوری کار کنیم که کادر سلامت استان در راه مبارزه با این ویروس منحوس، احساس تنهایی نکنند.

 در پایان این نشست لطفی نیاسر، مدیرکل صداوسیمای مرکز قم از زحمات سید مهدی حسینی مسئول روابط عمومی علوم پزشکی استان برای تعامل با رسانه در زمینه مقابله با کرونا با اهدای لوح ویژه قدردانی کرد.

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما