امروز جمعه  ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی از انعکاس فعالیت جهادی ارتش در رسانه ملی

مشاهده ۱۳۲
۱۳۹۹/۰۳/۱۳- ۱۰:۴۷
فرمانده ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان قم، از صداوسیمای مرکز قم به‎علت انعکاس فعالیت‌ قرارگاه‌های جهادی ارتش در کمک همدلانه و مدیریت ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سرهنگ شمسعلی اسدی، ارشد آجا در استان قم و فرمانده پدافند هوایی حضرت معصومه (س) در جمع شورای مدیران صدا‌وسیمای مرکز قم، از حمایت‌های ویژه این مرکز از ارتش و انعکاس فعالیت‌ قرارگاه‌های جهادی ارتش قدردانی کرد.

سرهنگ اسدی در این مراسم که حجج اسلام علی لقمان‌پور، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم و غلامرضا ناظمی، معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران قم نیز حضور داشتند، افزود: انعکاس رسانه‌ای فعالیت‌های ارتش در مدیریت کرونا و کمک همدلانه به آسیب‌دیدگان این بیماری، هم باعث آگاهی و دلگرمی مردم به حضور فرزندان ارتشی‌اشان شد و هم تحقق عملی شعار «ارتش فدای ملت» در جامعه بود و بازخوردهای بسیار خوبی در جامعه داشت.

فرمانده ارشد آجا در استان قم، قدردانی از خانواده شهدا را کمترین کاری دانست که برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره و راه شهدا می‌توان کرد و افزود: استان قم حدود 550 شهید ارتشی تقدیم انقلاب اسلامی‌ کرده است و وجود 11 شهید خلبان در دفاع مقدس و شهدای شاخصی همچون امیر سپهبد شهید محمدولی قرنی و امیر سرلشگر شهید محمد فراشاهی، استان قم را در جایگاه ویژه‌ای قرار داده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهدای ارتشی شاغل در صدا‌وسیمای مرکز قم و شهید لطفی‌نیاسر، از شهدای شاخص خانواده پدافند هوایی کشور قدردانی شد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما