امروز شنبه  ۲۱ تير ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

گرامیداشت دهه کرامت در مرکز آذربایجان غربی

۱۳۹۹/۰۴/۰۵- ۱۰:۱۲
هم‎زمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و میلاد مسعود هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و آغاز دهه کرامت، صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی برنامه‌های مختلفی با رویکرد ولادت حضرت معصومه و امام رضا (ع) برای مخاطبان خود پخش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو چی چست با آغاز دهه کرامت در برنامه‌های «سلام یاشایش»، «سئوگی سارایی»، «عصر جوانی»، «بیر آخشام بیر سلام»، «جوانه‌های چی چست» ضمن ارتباط با مراکز قم و مشهد به بیان فضیلت ائمه معصومین با پخش موسیقی‌های مناسب دهه کرامت و آیتم‎های گفت‎وگو با مسئولان به این مناسبت می‌پردازد.
ویژه برنامه «آخشام گوروشی» در روز ولادت امام رضا (ع) به مدت 90دقیقه، با آیتم‌های گزارش‌ مردمی، ترانه و ارتباط تلفنی زنده با حرم امام رضا(ع)‌ با مخاطبان همراه می‌شود.
سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در ایام دهه کرامت در برنامه‌های زنده «ائویمیز»، «سحریزخیر» و «اولدوز» و سایربرنامه‌های تولیدی همچون «ایستگاه»، «دوچرخه» و «سلام اوشاقلار» به تبیین کرامات حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) با دعوت از شعرا ء، مداحان، خوانندگان، چهره‌های هنری، علمی و حضور میهمانان مردمی در استودیو می‌پردازند.
ارتباط‎های مستقیم متعدد با حرمین مطهر حضرت معصومه (س)، امام رضا (ع) از جمله برنامه‌هایی است که در این ایام از قاب سیمای استانی پخش می‌شود.
معاونت خبر مرکز آذربایجان غربی هم در این خصوص پوشش خبری و اطلاع‎رسانی برنامه‌های دهه کرامت را بر عهده دارد.
همچنین تولید و انتشار ویدئو و پادکست، راه اندازی پویش دهه کرامت، انتشار گزیده برنامه‌های سیما، صدا و خبر در فضای مجازی، وب سایت مرکز و تولید پوستر ویژه دهه کرامت از اقدامات فضای مجازی صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به شمار می‎آیند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما