امروز يك شنبه  ۱۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

برنامه ریزی صداوسیمای قم برای بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس

مشاهده ۱۲۸
۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۴:۰۰
صداوسیمای مرکز قم در آستانه چهلمین سال دفاع مقدس، برای گرامیداشت رشادت‌ های دلیرمردان سپاه اسلام، تدارک ویژه ای دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای قم در آستانه چهلمین سال دفاع مقدس ویژه برنامه‌هایی متنوعی را تدارک دیده است.

«دلیرستان» عنوان ویژه برنامه زنده تلویزیونی است که از 29 شهریور تا 10 مهر ساعت 22  تقدیم مخاطبان سیمای نور می‌ شود. این برنامه به تهیه کنندگی عباس غلامی و اجرای مهدی اعرابی، با هدف بیان خاطرات دلاورمردان سپاه علی بن ابیطالب از دوران دفاع مقدس و تکریم جانبازان و شهدای استان قم، از باغ موزه تازه تاسیس انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم روی آنتن می‌ رود.
منتخب مستند تلویزیونی «روایت فتح» اثر شهید آوینی، هر روز ساعت 8 صبح روی آنتن سیمای قم می رود.
همچنین سیمای نور در هفته دفاع مقدس هر شب ساعت 19:40 مستندهای ارزشمند دفاع مقدس و جبهه مقاومت همچون «طریق وصال»، «شیخ محمد»، «خانه ای در آسمان»، «یک روز با فرمانده چغالوند»، «از شرهانی تا شام» و ... را برای بینندگان قمی‌پخش می‌کند.

فیلم های سینمایی «آخرین شناسایی»، «ویلایی‌ها»، «اخراجی‌های 1 و 2»، «عبور از شب»، «دیدبان»، «حمله به اچ 3»، «ساعت 25»، «خانه ای روی ابرها»، «بیگانگان» و «به وقت رهایی» نیز هر شب بعد از خبر 23 از شبکه استانی قم به سمع و نظر مخاطبان می رسد.

رادیو قم نیز با ویژه برنامه زنده «کوله پشتی» به تهیه کنندگی سید محمد عظیمی، به استقبال هفته دفاع مقدس می رود. این برنامه هر شب از باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان قم، خاطرات ایثارگران و رزمندگان و خانواده شهدا و جانبازان دفاع مقدس قم را مرور می‌ کند.
برنامه رادیویی «لالای» به تهیه کنندگی فاطمه امینی، ساعت 19:30 با مادران شهدای جاوید الاثر گفت و گو می‌ کند. همچنین برنامه رادیویی «با مرام‌ها» به تهیه کنندگی منیره ماشااللهی، چهارشنبه‌ ها ساعت 19:30 به خاطرات و ناگفته‌ های 8 سال دفاع مقدس از زبان جانبازان می‌ پردازد.

برنامه «فانوس» به تهیه کنندگی محسن صباغ زاده، هر شب ساعت 22 به خوانش کتاب های ادبیات مقاومت و دفاع مقدس اختصاص دارد.
همچنین برنامه «از من بگو» نیز هر شب، کتاب های حوزه ادبیات مقاومت و دفاع مقدس تقریض شده توسط رهبر معظم انقلاب را برای شنوندگان قمی معرفی می‌کند.
نمایش‌ های رادیویی «مادر میان اروند» بر اساس زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمان، به تهیه کنندگی محسن صباغ زاده و «عارف بدر» بر اساس زندگی سردار شهید میرقیصری، به تهیه کنندگی الهه حیدری نیز از 4 تا 6 مهر ساعت 15 از رادیو قم شنیده خواهد شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما