امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ارتقای جایگاه امامزادگان استان ایلام از اولویت های برنامه سازی در رسانه استانی

مشاهده ۸۱
۱۳۹۹/۰۷/۱۹- ۰۸:۱۳
در نشست مدیران کل صداوسیمای مرکز ایلام و اوقاف و امور خیریه استان، بر تعامل و همفکری به منظور فرهنگ سازی و تقویت مبانی دینی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام در این نشست که مصادف با دهه وقف بود، گفت: گسترش فرهنگ حسنه وقف و ارتقای جایگاه امامزادگان و بقاء متبرکه استان از الویت های برنامه سازی صداوسیمای مرکز ایلام است.

بازوند با اشاره به تاکید صداوسیمای مرکز ایلام برای کمک به جریان سازی فرهنگی ترویج وقف و معرفی واقفین افزود: رسانه استانی مرکز ایلام آماده است با مشارکت نهاد های فرهنگی استان همچون اوقاف و امور خیریه، نسبت به تولید و پخش فیلم، سریال و مستند با هدف توجه بیشتر مردم بویژه نسل جوان به رویدادهای فرهنگی و مذهبی در استان اقدام کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان نیز با تشکر از عملکرد رسانه استانی در ترویج فرهنگ وقف و ارتقای جایگاه امامزادگان استان گفت: مبلغان و کارشناسان مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه استان آماده همکاری با برنامه سازان صداوسیمای مرکز ایلام برای ترویج و گسترش فرهنگ وقف در استان هستند.

عزیزی افزود: در حال حاضر 53 بقعه متبرکه و بیش از 1000مکان مذهبی در استان موجود است که با استفاده از ظرفیت های بالای صداوسیمای مرکز ایلام، در صدد معرفی بیشتر این اماکن مذهبی برای استفاده معنوی هم استانی‌های ایلامی هستیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما