امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نوجوانان سمنانی «مثل مروارید» می درخشند

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۹/۰۷/۲۰- ۱۷:۳۳
رادیو سمنان برنامه «مثل مروارید» را با توجه به لزوم تربیت و آموزش نسل نوجوان به عنوان آینده سازان کشور و انتقال تجربه‌های مفید و آموزنده به نسل نوجوان،پخش می‌ کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه 20 دقیقه ای به تهیه کنندگی الهام صادقیان در ساختار ترکیبی نمایشی به تعداد 300 برنامه تولیدی، هر روز به جز چهارشنبه‌ ها از ساعت 12، پخش می‌ شود.

«مثل مروارید» در نظر دارد به منظور تبیین گام دوم انقلاب به سبک زندگی اسلامی و ترویج اخلاق و معنویت، دشمن شناسی و استکبار ستیزی، تاریخ انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر بپردازد.

گوینده با مطرح کردن یک سوال یا موضوع به شیوه خلاقانه، ذهن مخاطب را درگیر می‌کند و در فواصل برنامه برش هایی از زندگی نوجوان در کنار پدر،  مادر،  دوست و ... به صورت نمایشی و با حضور بازیگران اجرا می‌ شود و در انتها کارشناس برنامه به جمع بندی موضوع می‌ پردازد.

گزارش هایی  از مراکز فرهنگی دانش آموزی، مدارس و کانون پرورشی کودکان و نوجوانان، معرفی کتاب،  معرفی نوجوانان نمونه استان،  دانستنی‌ هایی از دنیای رایانه، تلفن همراه و فضای مجازی، متن و موسیقی بی کلام و با کلام و.... از بخش های برنامه «مثل مروارید» هستند که با اجرای درسا خطیبی، جواد یزدانی، هدیه کریم خانی و گزارش های مریم صفاهانی از صدای مرکز سمنان پخش می‌ شود.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما