امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

کتاب«شب به خیر کوچولو» به چاپ هشتم رسید

مشاهده ۶۵
۱۳۹۹/۰۸/۰۵- ۱۲:۵۶
چاپ هشتم کتاب«شب به خیر کوچولو» تألیف مهشید تهرانی و مرجان کشاورزی آزاد، با تصویرگری محمدحسین صلواتیان در انتشارات سروش منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بسیاری از پدران و مادران و پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ‌ ها هستند که ارزش قصه گویی برای کودکان را می‌دانند، اما قصه‌های گفتنی در ذهن ندارند و یا با داستان‌ های کوتاه و مناسب برای کودکان آشنا نیستند. کتاب«شب به خیر کوچولو» 90 عنوان از این دست قصه‌های کوتاه است که از برنامة «شب به خیر کوچولو» در رادیو پحش شده‌ اند و مورد توجه بچه‌ها قرار گرفته‌ است و اکنون در قالب کتاب و به صورت یک جا در دسترس علاقه‌ مندان است.

با این کتاب در هر خانه‌ای، شب‌ ها و روزها طنین آشنا و دلنشینِ «یکی بود یکی نبود، غیر از خدا هیچ کس نبود ...» زمزمة آرامش‌ بخش کودکان ایرانی خواهد بود... .

چاپ هشتم کتاب«شب به خیر کوچولو» در 343 صفحۀ رقعی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 40000 تومان توسط انتشارات سروش در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

مخاطبان برای تهیه این کتاب می‌ توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرند. همچنین از طریق اینستاگرام انتشارات سروش به نشانی@ soroushpub_com، واتساپ به شماره 09301949130 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما