امروز يك شنبه  ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

از صفر تا صد سربازی همراه با «به اضافه مستند»

مشاهده ۲۲۶
۱۳۹۹/۰۹/۰۴- ۰۸:۱۱
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» در گفت‌ و گو با رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، سوالات مشمولان سربازی را پاسخ می‌ دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سه شنبه 4 آذر، برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «سربازی» به کارگردانی امیرحسین نوروزی از شبکه مستند پخش می‌شود.
مستند «سربازی» که ماجرایی از زندگی سربازان در پادگان است، فعالیت آنان را در مدت خدمت و به ویژه دوران آموزشیشان به نمایش درمی آورد.
این فیلم مستند به پادگان‌های آموزشی شهید خضرایی می رود و روند طی شدن سربازی مشمولان در پادگان را به تصویر می‌کشد.
در این قسمت و پس از پخش مستند، میز گفت‌ و گوی برنامه با حضور سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا برگزار می‌ شود. او به سوالاتی درباره افزایش مدت زمان خدمت، شرایط سربازان در دوران کرونا و ... پاسخ می دهد.
این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌ شنبه 4 آذر ساعت 20 از شبکه مستند پخش و روزهای چهارشنبه 5 آذر ساعت 9، جمعه 7 آذر ساعت 14 بازپخش می‌شود.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مهم‌ ترین مستندهای داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی درخصوص موضوع مستند می‌ پردازد.
این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌ کنندگی یاسر فریادرس در ساختاری جدید و آیتم‌ های مختلف سه‌ شنبه‌ های هر هفته روی آنتن شبکه مستند می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما