امروز جمعه  ۴ اسفند ۱۴۰۲

زمان پخش ترتیل جزء‌خوانی قرآن کریم شبکه‌های سیما

مشاهده ۶۰۲۵۵
۱۳۹۹/۰۲/۰۶- ۱۲:۲۰

ترتیل‌خوانی قرآن کریم از پربیننده‌ترین برنامه‌های ایام ماه مبارک رمضان است که امسال نیز مثل هر سال در شبکه‌های مختلف پوشش داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان، ترتیل جزء‌خوانی قرآن کریم را هر سحرگاه بعد از اذان صبح به‌صورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) و از صحن انقلاب بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان (ع) برای مومنان خداجو پخش می‌کند.
شبکه دو سیما هم از ساعت 10:30، از شهر طبس و از امامزاده حسین‌ابن‌موسی الکاظم(س) به‌صورت زنده طنین انداز می‌شود. (امام زاده حسین از فرزندان موسی کاظم (ع) و از برادران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است.)
شبکه سه سیما جزء‌خوانی قرآن کریم را از ساعت 14:15 و از شهر مقدس قم بارگاه مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) به صورت زنده پخش می‌کند.
حرم مطهر احمدابن موسی (ع) از شیراز هم آیات مبارکه قرآن را از ساعت 12 برای روزه داران و مومنان عزیز به صورت زنده از قاب شبکه چهار پخش می‌کند.
در شبکه پنج سیما هم مراسم ترتیل جزء‎خوانی قرآن کریم را از ساعت 13:30 و از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و از شهرری به‌صورت زنده پخش می‌کند.
شبکه قرآن‌ و معارف سیما هم ترتیل جزءخوانی آیات کلام‌الله مجید را هر روز در سه نوبت پخش می‌کند. نخستین پخش جزء خوانی قرآن شبکه قرآن و معارف سیما از مسجد مقدس جمکران و بعد از اذان صبح به صورت زنده خواهد بود. پخش دوم به صورت زنده از ساعت 11:20 دقیقه و از بارگاه ملکوتی شمس الشموس و از شهر مقدس مشهد تقدیم مخاطبان می‌شود. بخش سوم ترتیل جزءخوانی قرآن کریم این شبکه هم ساعت 18 است که برای عاشقان و روزه‌داران از حرم مطهر امام خمینی (ره) پخش می‌شود.
شبکه افق ترتیل جزءخوانی کلام‌الله را ساعت 16 از حرم مطهر امام رضا(ع) به صورت زنده پخش می‌کند.
روزه‌داران عزیز هر روز در ساعت 20:30، از شبکه امید آیه‌های رحمت الهی را از حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) به دیده جان شنوا باشند.

امتیاز شما