امروز دوشنبه  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

عیدی ویژه شبکه استانی فارس برای مخاطبانش

مشاهده ۱۲۷
۱۴۰۰/۰۲/۲۱- ۰۹:۲۹
صداوسیمای فارس برای تعطیلات عید سعید فطر برنامه‌های متنوع و شادی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به این منظور در حوزه سیما ویژه برنامه‌های مختلف و شادی از 22 تا 24 اردیبهشت تقدیم مخاطبان می‌شود. یکی از این برنامه‌ها، ویژه برنامه «عید سعید فطر» که در قالب بخش های متنوع و سرگرم کننده تدارک دیده شده است. مجموعه «خوشا شیراز» هم ساعت 10 و  برنامه «دلگشا» نیز ساعت 21  با حال و هوای عید فطر در این ایام به نمایش در می آیند.

رادیو فارس هم برنامه «عیدانه»اش را به تهیه کنندگی محمد کاظم یاسری از ساعت 10 روی آنتن می‌برد. «شب های ایران»  به تهیه کنندگی رضا شامخی و با اجرای امیر همایون یزدانپور از دیگر برنامه‌های این شبکه رادیویی است که پخش آن از ساعت 30 بامداد تا 2 بامداد خواهد بود. «پسین دلگشا» ساعت 17:35 و «نارنجستان» هم  ساعت 18:30در قالب طنز  از رادیو فارس پخش می‌شوند. «سلام کاکو» و «گمپ گلا» هم  از دیگر برنامه‌های رادیو فارس به مناسبت عید سعید فطر است.

خبر فارس نیز با پخش گزارش  هایی در خصوص فرا رسیدن ماه شوال و عید فطر، زکات فطره، استهلال ماه شوال، ممنوعیت سفر در عید فطر و پوشش نماز عید فطر در استان، مخاطبان را در جریان جدیدترین خبرها قرار می دهد.

فضای مجازی شبکه فارس هم با تولید عکس نوشته‌های ویژه عید فطر، توجه به آداب و سنن اهل سنت فارس در وداع با ماه مبارک رمضان از طریق باز تولید و انتشار ویدیو کلیپ، اطلاع رسانی در خصوص مکان‌های برگزاری نماز عید فطر براساس دستورالعمل های بهداشتی و انتشار گزیده‌های برنامه‌های شبکه فارس در فضای مجازی همراه مخاطبانش در عید سعید فطر است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما