امروز شنبه  ۲۴ مهر ۱۴۰۰

پخش سریال جدید با بازی علی انصاریان

مشاهده ۲۹۹
۱۴۰۰/۰۵/۰۴- ۰۸:۲۰
سریال «۸۷ متر» به کارگردانی و تهیه کنندگی کیانوش عیاری روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال تلویزیونی «۸۷ متر» یک درام اجتماعی است که به کارگردانی و تهیه کنندگی کیانوش عیاری در 40 قسمت 45 دقیقه ای هفته آینده روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

داستان این سریال درباره دو خانواده به نام پوردورانی و خلیلی است. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند؛ اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایلشان را در خانه گذاشته‌اند، اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

داریوش کاردان، فریده سپاه‌منصور، علی دهکردی، مهران رجبی، سعید پیردوست، مریم سلطانی، محمد بحرانی و زنده‌یاد علی انصاریان در این سریال ایفای نقش می‌کنند. فریبا کامران، شهین تسلیمی، حسین سلیمانی، دیبا زاهدی، علی سلیمانی، زنده‌یاد حسین محب‌اهری، شبنم عرفی‌نژاد، سونیا سنجری، الهه خادمی، ملیکا نصیری، غزل شجاعی، مهدی دانایی‌مقدم، سلیمه رنگزن، عادله دائم‌پناه، حسام قاسمی، هانا وارسته، با معرفی: عرفان آصفی، مانی صدیقی، نیما نوری‌زاده از دیگر بازیگران این سریال هستند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما