امروز پنج شنبه  ۳۰ فروردين ۱۴۰۳

آیین تکریم و معارفه ریاست سازمان صداوسیما برگزار شد/ اهدای حکم رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به دکتر جبلی + گزارش تصویری

مشاهده ۹۶۷
۱۴۰۰/۰۷/۱۷- ۱۳:۴۷

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در آیین تکریم ریاست سازمان صداوسیما حکم ریاست دکتر پیمان جبلی را قرائت کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیین تکریم و معارفه ریاست سازمان با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری، خانواده شهدا، مدیران رسانه ملی و فعالان فرهنگی و هنری برگزار شد.

در این آیین، حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی حکم رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به دکتر جبلی را قرائت کرد.

متن این حکم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیمان جبلّی دام‌توفیقه

با پایان یافتن دوره‌ی مسئولیت پر تلاش جناب آقای دکتر علی‌عسکری که کوشش خستگی‌ناپذیر و دلسوزانه‌ی آن مدیر مؤمن و با اخلاص را به همراه داشت، جنابعالی را که از صلاحیت دینی و انقلابی، و تخصص و تجربه‌ی طولانی در مدیریت‌های سازمان صداوسیما، و آگاهی از ماهیت و عملکرد و وظائف رسانه‌ی ملی برخوردارید، برای یک دوره‌ی پنج‌ساله به ریاست آن سازمان منصوب میکنم.

رسانه‌ی ملی، دانشگاهی برای ارتقاء سطح آگاهی و معرفت عمومی، و آوردگاهی برای مقابله با امواج خصمانه‌ی تحریف و تفتین، و آسایشگاهی برای بهره‌مندی چشم و دل همگان از جلوه‌های زیبائی و هنر، و قرارگاهی برای پراکندن امید و نشاط در فضای عمومی‌کشور است.

هدایت فرهنگی، تقویت روحیه و احساس هویت ملی و انقلابی، ترویجِ سبک زندگی اسلامی- ایرانی، و افزایش همبستگی ملی، در شمار اولویت‌هائی است که باید با ارتقاء سرمایه‌ی انسانی و رشد کیفی برنامه‌ها و بهره‌گیری از ابتکار و با تلاش شبانه‌روزی به آن دست یابید ان‌شاءالله.

وظیفه‌ی خود میدانم که از تلاش خستگی‌ناپذیر جناب آقای دکتر عسکری در مدت مسئولیتشان که حقاً در خور تقدیر است، صمیمانه تشکر کنم و جنابعالی را به بهره‌مندی از طرح‌های بلندمدت و ناتمام دوره‌ی ایشان توصیه نمایم. توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.

 

سیّدعلی خامنه‌ای

۷ مهر ۱۴۰۰

ویدئوها

امتیاز شما