امروز شنبه  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

تماشای «ده شکارگر مرگ آفرین» از شبکه چهار سیما

مشاهده ۱۴۲
۱۴۰۰/۱۰/۲۲- ۱۲:۲۶

مستند بلند « ده شکارگر مرگ آفرین- Top Ten Deadliest Beasts» اثری از Andy webb در سال ۲۰۱۸ است که برای اولین بار، پنجشنبه ۲۳ دی، از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این مستند مخاطبان از حیوانات درنده‌ وحشی و سوسمارهای عظیم الجثه‌ی سمی‌گرفته تا پرنده‌های مهاجم غول‌پیکر که تشنه‌ی خون هستند و قلمرو خود را در سیاره‌ زمین گسترانیده‌اند، رو به رو می‌شوند.

«ده شکارگر مرگ آفرین » جزئیات زندگی این حیوانات وحشی را با استفاده از فیلمبرداری پیشرفته و تصویرسازی کامپیوتری به شکلی خیره‌کننده و دیدنی به نمایش می‌گذارد و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه می‌کند.

با شبکه چهار همراه باشید تا از گربه‌سانان تیزدندان وحشی و ماهیان زره‌دار که با بی‌رحمی فرمانروای دریاها هستند، تا کوسه‌های قاتل که می‌توانند با یک حرکت دهان خود یک انسان را به دو نیم کنند، دنیای بی‌نظیر و استثنایی وحشی‌ترین غول‌های فراموش‌شده‌زمین را کشف کنیم.

نزدیک به ۵۰۰ میلیون سال، کدام شکارچی مرگبار به عنوان بزرگ ترین و بدترین در رتبه بندی قرار می‌گیرد؟ مستند بلند «ده شکارگر مرگ آفرین - Top ten deadlist beasts» در زمان و سراسر جهان سفر می‌کند تا این رتبه‌بندی وحشتناک را با اتکا به شواهد موجود در طبیعت و نظریه‌های تاریخی و زیست محیطی ارائه دهد.

این مستند که تولید سال ۲۰۱۸ شبکه Smithsonian است، برای اولین بار، پنجشنبه، ۲۳ دی، ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش و روز بعد ساعت ۹:۳۰ تکرار می‌شود.

ویدئوها

امتیاز شما