امروز يك شنبه  ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

در ماه مبارک رمضان «دست کی بالا»

مشاهده ۲۱۰
۱۴۰۱/۰۱/۱۴- ۱۰:۳۴

«دست کی بالا» ویژه برنامه مخاطبان خردسال و کودک شبکه دو سیما، علاوه بر قصه‌گویی گیتی خانم، عمو بهروز، بازیگران و شخصیت‌های عروسکی همچون توتک و زاغک، برای ایجاد نشاط و آموزش مطالبی به زبانی کودکانه بیان می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه، در ویژه برنامه‌ ماه مبارک رمضان خود، تغییراتی در اجرای برنامه خواهد داشت. به مناسبت این ایام، بخش کاردستی عمو فیضی حذف شده است و یک شخصیت جدید به نام «دست بالا خانl به برنامه اضافه می‌شود که بیشتر نقش مکمل دارد، او ایفاگر شخصی است که در عین خوش‌خیالی، خرابکاری‌های زیادی به وجود می‌آورد.
همچنین در برنامه این ایام، ترانه‌های این برنامه کاملاً مناسب با حال و هوای ماه رمضان تهیه و تولید شده و عنوان «جشن رمضان» در برنامه ذکر می‌شود تا بچه‌ها ماه رمضان را به عنوان، یک جشن بزرگ به خاطر بسپارند.
اجرای این برنامه را محمدرضا بهروز معروف به عموبهروز به عهده دارد. همچنین بخش قصه‌گویی برنامه را گیتی خامنه انجام می‌دهد. دو عروسک توتک و زاغک هم در این برنامه حضور دارند. صداپیشه عروسک ها فرزاد شیرمحمدی (توتک) و نازنین حقیری (زاغک) و عروسک‌گردان آن‌ها ناصر احمدی‌فر (توتک) و احمد اکشته (زاغک) هستند. بازیگر نقش «دست بالا خان» نیز محمود تیموری است.
«دست کی بالا» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست که به تهیه‌کنندگی سیدمحسن مناجاتی و کارگردان هنری زهرا حق‌جویی، در ایام ماه مبارک رمضان، روزهای زوج ساعت 11:30 روی آنتن این شبکه می‌ رود.

امتیاز شما