امروز جمعه  ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

شبکه نسیم به استقبال بهار می رود

مشاهده ۲۸۸
۱۴۰۱/۱۲/۱۳- ۱۰:۰۰

همزمان با جشن بزرگ نیمه شعبان شبکه نسیم به استقبال بهار می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، جدول پخش این شبکه در هفته جاری همزمان با جشن‌های میلاد منجی عالم بشریت، دستخوش تغییر شده و برنامه‌های جدیدی مثل سری جدید کودک شو و کافی شات به آن افزوده شده و نسیم آوا  جورچین و ... به صورت ویژه پخش می‌شوند.

سری پنجم و جدید کودک شو به تهیه کنندگی رضا نصیری با اجرای پژمان بازغی به مناسبت جشن نیمه شعبان  سه شنبه ۱۶اسفند ماه ساعت ۲۱:۳۰ پخش خود را آغاز می‌کند.

مسابقه کودک شو تعامل بین کودکان وخانواده‌هایشان را به تصویر می‌کشد که با آیتم های جدید و متنوع، این هفته روزهای سه شنبه تا جمعه از این شبکه پخش شده و از هفته بعد از آن در سه روز پایانی هفته پخش خود را ادامه خواهد داد.

همچین پخش شهروند و مافیا ، دیگر برنامه شبکه نسیم  از هفته پیش رو به روزهای شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۱:۳۰ تغییر یافته که پس از آن از هفته بعد ، چهار روز در هفته و از شنبه تا سه شنبه پخش می‌شود.

نسیم آوا با اجرای محمد رضا محبی  با پخش موسیقی جذاب  هنرمندان محبوب کشورمان سه شنبه ، در شب نیمه شعبان و نیز پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

جورچین به تهیه کنندگی محمد تاجیک و کارگردانی یزدان فتوحی با رویکرد جدید در قالب طنز و روایت شیرین دهه  ۶۰ با استفاده از بازیگران حوزه طنز  در کنار استعدادهای جدید سه شنبه تا جمعه ساعت ۲۰پخش می‌شود.

برنامه طنز کافی شات  با ساختار اجتماعی که در هر قسمت به موضوعات طنز اجتماعی و مسایل روز جامعه می‌پردازد، روزهای فرد ساعت ۱۹ از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

همچین دیگر برنامه‌های شبکه نسیم ، از جمله خانه جلال، روزهای زوج ساعت ۱۹، از این به بعد شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰، قندون روزهای  فرد و بی سیم روزهای زوج ساعت ۲۰ در هفته جاری پخش خود را ادامه خواهند داد.

امتیاز شما