امروز جمعه  ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

ویژه‌ برنامه «سندباد» به مناسبت نیمه شعبان روانه آنتن می‌شود

مشاهده ۴۲۷
۱۴۰۱/۱۲/۱۶- ۱۳:۱۲

«سندباد» ویژه نیمه شعبان و ولادت امام زمان(عج) سه‌شنبه 16 اسفند حوالی ساعت 22:45 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با عنوان «جان جهان» از بخش‌های متنوعی تشکیل شده است. گفت‌وگو با رابرت میهمانی از کشور هلند که بعد از آشنایی با شخصیت امام زمان (عج) و علاقه و گرایش زیاد مردم ایران به ایشان در حال پژوهش و تحقیق درباره این حضرت است و به همین منظور چندین سفر به ایران،  قم و جمکران داشته و با علمای دینی دیدار کرده است.

رابرت سال گذشته در راهپیمایی هشتاد کیلومتری اربعینی  نجف تا کربلا هم به صورت کامل حضور داشته و خاطرات جذابی از این سفر دارد که در استودیو برنامه «سندباد» بخشی از این خاطرات را بازگو می‌کند.  وی در حال تلاش برای شناساندن امام زمان (عج) و مذهب شیعه به مردم کشورهای اروپایی است.

 در بخش‌های دیگر برنامه «سندباد» گفت‌وگوها و بازی‌های متنوعی با مهمانانی از کشورهای ماداگاسکار، کنیا و پاکستان هم انجام شده است. همچنین چندین آیتم گفت‌وگو با گردشگران خارجی در ایران و نیز مستندهایی کوتاه با حال و هوای نیمه شعبان نیز در این ویژه‌برنامه تدارک دیده شده. گروه قوالی معروف افغانستان نیز دو اجرای زیبا در استودیوی برنامه خواهد داشت.

برنامه «سندباد» با اجرای عباس مریدی و تهیه‌کنندگی محسن حاج کرمی سه‌شنبه حوالی ساعت 22:45 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

امتیاز شما