امروز يك شنبه  ۱۹ آذر ۱۴۰۲

وای فای رایگان و ارائه بسته‌های رومینگ به زوار ایرانی در پیاده روی اربعین

مشاهده ۲۰۱
۱۴۰۲/۰۵/۰۷- ۱۴:۰۷

گزارشگر رادیو جوان با عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص توافقات سفر اربعین بین کشور ایران و عراق گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به گزارشگر رادیو جوان اظهار کرد: دو هفته قبل جلسه ای را با وزیر محترم ارتباطات محترم کشور عراق، برای ارائه خدمات بهتر به زوار امام حسین «ع» داشته ایم و همچنین برای ایام پیاده روی اربعین توافقاتی صورت گرفته است و جزئیات این توافقات، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات درباره ارائه بسته‌های رومینگ به زوار ایرانی اشاره کرد: رومینگ در کشور عراق و کشور ایران خصوصی است؛ اما تلاش ما این است که با توجه به ابزارهایی که در اختیار وزارت ارتباطات هر دو‌ کشور است بتوانیم بسته‌های بهتری برای رومینگ از کشور عراق به کشور جمهوری اسلامی ایران تعریف کنیم.

زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اقدامات کشور عراق به زوار ایرانی خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات عراق قرار است در طول مسیر پیاده روی نقاطی را روی وای فای، رایگان در اختیار زوار قرار دهد. مجموعه ای از این اقدامات را در نظر گرفته ایم که در آینده نزدیک به زائرین عزیز اعلام خواهیم کرد.

عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان یادآور شد: در کشور ایران همکاران ما تا نقاط مرزی، اقدامات بسیار گسترده ای را با استقرار سایت های سیار انجام داده اند تا بتوانیم قبل از ورود به خاک عراق در مسیرها و مرزهایی که اعلام خواهد شد؛ مانند همیشه ارتباطات با کیفیتی را به مردم عزیزمان ارائه دهیم.

امتیاز شما