امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شبکه‌های سیما، ویژه برنامه‌هایی برای مشارکت آگاهانه مردم برای شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد روانه آنتن می کند.
مجموعه تلویزیونی «حالا برعکس» از شنبه بیست‌ونهم خرداد هر شب روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.
رسانه ملی در یک روز مانده به پایان وقت تبلیغات قانونی نامزدها، 8برنامه تلویزیونی و دو برنامه رادیویی را به تبلیغات نامزدها اختصاص داده است.
دیدار تیم فوتبال ایران و عراق فردا (سه‌شنبه، ۲۵ خرداد) زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
محسن مهرعلیزاده برای حضور در گفت و گوی ویژه خبری وارد ساختمان شیشه ای شد.
کافی است به میان مردم بروید تا با بررسی نظرات آنها قبل و بعد از سه مناظره انتخاباتی از تاثیر این رقابت زنده و رو در رو از قاب رسانه ملی، آگاه شوید:«خوب بود؛ راضی کننده بود؛ در حد ریاست جمهوری نبود؛ نامزد ها برنامه جامع و کاربردی نداشتند؛ توانستیم بالاخره به جمع بندی برای انتخاب اصلح برسیم...»
رئیسی تلاش صداوسیما را برای کمک به تبلیغات نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ستود.
رهبر معظم انقلاب در آستانه‌ برگزاری سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا چهارشنبه 26 خرداد به صورت تلویزیونی سخنرانی می‌کنند.
همتی مهمان امروز برنامه «دست خط» شبکه 5 سیما است که ساعت 19 روی آنتن می رود.
مجموعه سه قسمتی مستند «غیررسمی» رهبر معظم انقلاب اسلامی از امروز یکشنبه 23 خرداد با روایت‌هایی از دستاوردهای محققان جوان نسل انقلاب، در سه روز از شبکه چهار سیما، پخش خواهد شد.
در پنجمین روز از پخش تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در شبکه‌ های استانی صداوسیما، 81 شبکه تلویزیونی و رادیویی استانی و محلی به صورت همزمان، برنامه‌ های تبلیغی هفت نامزد ریاست جمهوری در استان‌ های مختلف را پخش می‌ کنند.
رایزن فرهنگی جدید سفارت چین در ایران، با دعوت ساترا، از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر بازدید و با محمدصادق امامیان، رئیس این سازمان گفت و گو کرد.
نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از پایان آخرین مناظره دیدگاه‌هایشان را در زمینه مناظره‌ها و تأثیر آن بر مردم بیان کردند.
آخرین مناظره نمایندگان نمامزدهای ریاست جمهوری امروز ساعت 9 صبح از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.
آخرین مناظره نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، با موضوع «دغدغه‌های مردم» ساعت ۱۷ آغاز شد.
شبکه رادیویی ایران در برنامه «رهاورد» سه شنبه 25 خرداد، انتظارات جامعه پزشکی را از رئیس جمهور آینده می‌ گوید.
در برنامه «نگارخانه» 25 خرداد، نمایشگاه «پرسونا» و موزه هنرهای معاصر تهران در گفت و گو‌ با احسان برزین، امیر راد و مهدی فدوی معرفی می‌ شود.
ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» سه شنبه 25 خرداد با حضور صاحب نظران و تحلیلگران سیاسی، به بررسی و اهمیت نقش ایرانیان خارج از کشور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌ پردازد.
رسانه ملی در یک روز مانده به پایان وقت تبلیغات قانونی نامزدها، 8برنامه تلویزیونی و دو برنامه رادیویی را به تبلیغات نامزدها اختصاص داده است.
مجله موسیقی رادیویی «نیستان» امشب ۲۵ در گفت و گو‌ با حسین آبادی، موسیقی الکترو آکوستیک را بررسی می کند و همچنین به معرفی آلبوم «خورشید» اثر گروه پیلدم می‌ پردازد.
رادیو معارف 26 خرداد سخنرانی رهبر معظم انقلاب در آستانه‌ برگزاری سیزدهمین دوره‌ انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی‌ شهر و روستا را به صورت مستقیم پخش می کند.
رادیو فرهنگ در برنامه «با کاروان شعر و موسیقی» امروز با پخش قطعه «سلام صبحگاهی»، یاد استاد حسن کسایی را در سالروز درگذشت این هنرند فقید، گرامی می دارد.
مجموعه نمایشی «به رنگ امید» از تولیدات صدای جهان بین است که به موضوع انتخابات شوراهای اسلامی‌ شهر و روستا می‌پردازد.
مجموعه تلویزیونی «حالا برعکس» از شنبه بیست‌ونهم خرداد هر شب روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.
شبکه‌های سیما، ویژه برنامه‌هایی برای مشارکت آگاهانه مردم برای شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد روانه آنتن می کند.
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری با پخش برنامه‌های مختلف در روز 28 خرداد، شور و شعور و حضور حماسی مردم را در پای صندوق های اخذ رأی یک بار دیگر در تاریخ ایران به ثبت می رساند.
برنامه «فرزانگان فرهنگ» امروز 25 خرداد میزبان عبدالکریم جربزه‌ دار، ناشر آثار علامه قزوینی، محقق و پژوهشگر تاریخ و ادبیات ایران می‌ شود.
نظارت فرهنگی براساس قانون جمهوری اسلامی ایران، امروز سه شنبه ۲۵ خرداد در برنامه انتخاباتی «مه شکن» رادیو فرهنگ واکاوی می‌ شود.
برنامه «آقای رئیس» سه شنبه ۲۵ خرداد، شنوندگان رادیو فرهنگ را با اختیارات رئیس جمهور در هیئت دولت آشنا می کند.
برنامه «پیشران» امروز ۲۵ خرداد با موضوع جایگاه زنان ‌‌و توسعه در نظام جمهوری اسلامی ایران از رادیو فرهنگ پخش می‌ شود.
برنامه‌های تبلیغی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قالب ۲۱۰ برنامه روی آنتن صدا و سیمای مراکز می‌رود.
دومین نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در خصوص برنامه‌های رمضانی صداوسیما منتشر شد و بر اساس آن، 81.7 درصد بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های تلویزیون، «احضار» شبکه یک و «یاور» شبکه سه به ترتیب با 49.7 و 49.3 درصد مخاطب و رضایت 68.9 و 81.3 درصد در حد زیاد در رتبه‌های اول و دوم سریال‌های رمضانی قرار گرفتند.
قرعه کشی زمان پخش برنامه‌های تبلیغات قانونی نامزدها امشب چهارشنبه 5خرداد برگزار شد.
رئیس رسانه ملی صبح امروز با حضور در بخش‌های مختلف سازمان که در تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری فعال هستند، در جریان آخرین اقدامات و برنامه ریزی‌ها قرار گرفت.
ستاد انتخابات رسانه ملی اعلام کرد نخستین مناظره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا (۱۵ خرداد) ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.
فصل چهارم سریال «از سرنوشت» در رباط کریم در مرحله تصویربرداری لست و تاکنون ۳۰ درصد از کار جلوی دوربین رفته است.
سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی‌برای ضبط اولین برنامه انتخاباتی قانونی خود وارد مجموعه جام جم سازمان صدا و سیما شد.
روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به برگزاری سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در روز شنبه ۲۲ خرداد اعلام کرد: موضوع این مناظره بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته «دغدغه‌های مردم» خواهد بود.
روابط عمومی رسانه ملی برخی خبرهای منتشر شده در رسانه‌ها درباره ساعت برگزاری مناظره‌ها را نادقیق دانست.
رئیس سازمان صداوسیما در دیدار با رئیس فدراسیون و برخی اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان، بر حمایت همه جانبه رسانه ملی از تیم ملی فوتبال تأکید و تصریح کرد: از اینکه با تمام وجود تلاش می­ کنید تا مردم را خوشحال کنید، بسیار سپاسگزارم و بر خود وظیفه می­ دانیم بدون هیچ حد و مرزی از شما در این مسابقات حساس حمایت کنیم.
قرعه کشی برنامه‌های قانونی تبلیغات نامزدهای سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی، امشب ساعت 22 برگزار می‌شود.
سیدابراهیم رئیسی امشب برای شرکت در گفت وگوی ویژه خبری به ساختمان شیشه ای آمد.
سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی جوانترین نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در استودیوی 13 سیما حاضر شدو در برنامه «رئیس جمهور» رو به دوربین از برنامه‌هایش با مردم سخن گفت.
دکتر علی عسکری درگذشت مسعود بهبهانی نیا نویسنده پیشکسوت سریال های تلویزیونی را تسلیت گفت.
80 فیلم در روزهای سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب، قیام تاریخی 15 خرداد و سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) از شبکه های سیما روانه آنتن می شوند.