امروز چهارشنبه  ۲۲ آبان ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

براساس نظرسنجی که مرکزتحقیقات سازمان صدا وسیما از خردسالان 4 و5 سال ،کودکان 6 تا 11 سال و نوجوانان 12 تا 17 سال به صورت جداگانه درسراسرکشور درباره تماشای برنامه‌های تابستان سیما انجام داده است مشخص شد به ترتیب 84.9 ،88.7 و 83 درصد از افراد دراین رده‌های سنی بیننده برنامه‌های مختلف تلویزیون بوده اند.
شبکه‌های رادیویی همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و فرارسیدن هفته وحدت، ویژه برنامه‌هایی را تقدیم شنوندگان می‌کنند.
رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا) در نشستی با اصحاب رسانه به تشریح وظایف و عملکرد این سازمان در مدت تصدی ریاست این سازمان پرداخت.
تفاهم نامه توسعه همکاری‌های حقوقی و پارلمانی صداوسیما با سازمان بسیج حقوقدانان کشور امضاء شد.
مرکز تحقیقات رسانه ملی اعلام کرد در پیگیری مخاطبان در خصوص برنامه‌ها و مطالب اقتصادی مرجع اصلی مراجعه مردم رسانه ملی است و شبکه یک سیما در صدر شبکه‌های تلویزیونی در این زمینه قرار دارد.
برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی شبکه سلامت سیما بیش از سایر رسانه‌ها مورد اعتماد مردم است و بیش از 28 درصد مردم از این شبکه برنامه‌ها و مطالب پزشکی را دنبال می‌کنند.
دکتر محمدباقر نوبخت در افتتاحیه شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه با تاکید برضرورت حمایت از فعالیت های رسانه ملی درمقابله با هجمه رسانه های استکباری گفت: ما نیازمند رسانه ای تجهیز شده و روزآمد هستیم و دولت در این زمینه آماده کمک به شرکت های فعال در حوزه صنعت رسانه است.
معاون توسعه و فناوری رسانه در افتتاحیه شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه همراهی مستمر دولت با رسانه ملی، موجب فراهم آمدن فرصت شکوفایی بیشتردر بخش‌های فنی و زیرساخت‌های رسانه ملی دانست.
استاندار کرمانشاه در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون.خ» گفت :ما در دولت در تلاشیم تا اورامانات را ثبت جهانی کنیم و فیلمبرداری فصل دوم نون خ در این منطقه می تواند موجب تسریع در این مهم شود.
دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و آشنا رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک و مشاور رئیس جمهور از غرفه های نمایشگاه صنعت رسانه بازدید کردند
در اولین روز برگزاری شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه در مرکز همایش‌های سازمان صداوسیما نمایشگاه تخصصی صنعت رسانه با حضور دکتر رضا علیدادی، معاون توسعه و فناوری رسانه، شرکتهای دانش بنیان و متخصصان فنی رسانه افتتاح شد.
مردم مطالب فرهنگی و ادبی یا هنری رسانه ملی را بیش از سایر رسانه‌ها می‌پسندند و در میان شبکه‌های رسانه‌های ملی شبکه نسیم مخاطبان بیش تری را در این زمینه به خود جلب کرده است.
برنامه‌های ورزشی دو شبکه سه و ورزش رسانه ملی حدود 30درصد از سایر رسانه‌ها بیشتر مخاطب دارند.
رئیس سازمان صدا وسیما پیش از ظهرامروز با حضور دریکی از بیمارستان های تهران از آیت الله حسینی بوشهری عضومجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم عیادت و برای این استاد برجسته حوزه آرزوی بهبودی و عافیت کرد.
افتتاحیه شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه فردا دوشنبه 20آبان در مرکز همایش‌های سازمان برگزار می‌شود.
برنامه «کی میاد ستاره چینی» باهدف آموزش مهارت حال خوب پیدا کردن در زندگی از شبکه هفت سیما روی آنتن می‌رود.
اداره کل شبه قاره و شرق آسیا به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) برنامه‌های ویژه ‌ای تدارک دیده است.
در دیدار استاندار و مدیرکل صداوسیمای استان با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بر عزم جدی شبکه استانی زنجان، برای تولید سریال فاخر شهید شهریاری تأکید شد.
براساس نظرسنجی که مرکزتحقیقات سازمان صدا وسیما از خردسالان 4 و5 سال ،کودکان 6 تا 11 سال و نوجوانان 12 تا 17 سال به صورت جداگانه درسراسرکشور درباره تماشای برنامه‌های تابستان سیما انجام داده است مشخص شد به ترتیب 84.9 ،88.7 و 83 درصد از افراد دراین رده‌های سنی بیننده برنامه‌های مختلف تلویزیون بوده اند.
حجت‎الاسلام میرباقری در برنامه «بر بال سخن» جایگاه و نقش امامت را از منظر دین بازگو می‌کند.
معاون صدای رسانه ملی دستاورهای فناوری رسانه را نویدبخش رسیدن به مرزهای خودکفایی فنی در بخش رسانه توصیف کرد.
رادیو اقتصاد در برنامه «رهیافت» سه شنبه ۲۱ آبان، به ضرورت اصلاح قیمت حامل‌های انرژی برای جبران کسری بودجه می‌پردازد.
برنامه «شهر برگ» امشب سه‎شنبه (21 آبان) به بررسی و تحلیل نقش تعاونی‌ها در پویایی اقتصادی می‌پردازد.
برنامه «ایرانشهر» به مناسبت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) به استان هرمزگان سفر می‌کند.
برنامه «هفت کوچه» به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)، چهارشنبه 22 آبان با حسن بیگی درباره برابری و برادری در فرهنگ مردم گفت‌وگو می‌کند.
برنامه «فرمول یک» امروز سه‎شنبه 21 آبان، میزبان هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه می‎شود تا درباره اقدامات بازسازی در این استان صحبت می‌کند.
برنامه «تهران ۲۰» امشب (سه‌شنبه ۲۱ آبان) با حضور بهاره آروین، عضو شورای اسلامی‌شهر تهران و هوشنگ عمرانی، مدیرکل دفتر امور مجامع و شوراهای سازمان‎های شهرداری تهران روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
برنامه «رویای کاغذی» امشب به معرفی  و خوانش بخش‌هایی از کتاب رمان «اسکندر» نوشته الیف شافاک می‌پردازد.
دوستداران کتاب و کتابخوانی با عضویت در پویش «من چه کتابی می‌خوانم»، می‌توانند نام و عکس کتاب‌هایی که تا به حال خوانده‌اند را از طریق فضای مجازی با ما به اشتراک بگذارند و برنده جایزه نفیس رادیو تهران شوند.
علاقه‌مندان به نمایش‌های پلیسی رادیو می‌توانند بیست ودوم آبان، شنونده نمایش رادیویی «طبیعت گردی» از رادیو نمایش باشند.
برنامه «درس‎هایی از قرآن» این هفته با موضوع شناخت خداوند و برکات آن پخش می‌شود.
رقابت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران –اسپانیا، شنبه 18 آبان به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
برنامه «درس‌‎هایی از قرآن» این هفته با موضوع گرامیداشت آغاز امامت حضرت مهدی (عج) پخش می‌شود.
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «خدا نزدیک است»، «سبز به رنگ زمرد»، «تحفه هند»، «شرط ازدواج»، «مسافر باران»، «مدافعان شهر»، «شرط اول»، «خرس های مهربان»، «سفر به سلامت»، «لبخند تیم تالر»، «هرگز دیر نیست 1»، «طلا و مس»، «ناردون»، «حسابدار»، «آقای اوه»، «آقای رییس جمهور»، «چهار شگفت انگیز»، «دولت آزاد جونز»، «مرگ استالین»، «خرس قطبی کوچولو 2»، «نگین»، «در جستجوی دری»، «زرافه»، «نبض نگاه»، «جوجه تیغی‌ها»، «دو روز تا ماندن»، «سلطان پکن»، «پیتر بل 1و 2»، «جنگجوی آزاد شده»، «قدمگاه»، «سقوط پنهان 1 و 2»، «برگی بر شاخه»، «سلطان جنایتکاران»، «گیتا»، «استرالیا»، «حالا تنهائیم»، «پسر ارشد من»، «برادران سیاه»، «مغازه عتیقه فروشی»، «سریع و خشن 1 و 2»، «کیت و لئوپولد»، «اولین قتل»، «پرستار تصادفی»، «سوغات فرنگ»، «آخرین فرصت»، «مانجی مرد کوهستان»، «اره ماهی» و «تلقین» چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 15، 16 و 17 آبان مصادف با شهادت حضرت امام حسن عسگری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
در ایام رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجبتی (ع) و امام رضا (ع)، شبکه‌های سیما، برنامه‌های ویژه‎ای متناسب با این ایام تدارک دیده و پخش می‌کنند.
در آستانه فرارسیدن ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا شبکه‌های سیما ویژه برنامه‌هایی را روی آنتن می‌برند.
رئیس سازمان صدا وسیما پیش از ظهرامروز با حضور دریکی از بیمارستان های تهران از آیت الله حسینی بوشهری عضومجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم عیادت و برای این استاد برجسته حوزه آرزوی بهبودی و عافیت کرد.
سریال‌های جدید تلویزیون در آستانه آغاز ماه ربیع معرفی شدند.
«صدها شبکه ماهواره‌ای و هزاران شبکه اجتماعی و سایت‌های اینترنتی به جان افکار عمومی افتاده‌اند و در این میان نیروی قوی و تعیین‌کننده‌ای که در مقابل دشمن ایستاده و با کمک نخبگان کشور از حریم هویت و فرهنگ ملت ایران دفاع می‌کند، رسانه ملی است».
شبکه‌های سیما ویژه‌برنامه‌های متنوعی را به مناسبت شهادت امام حسن عسگری (ع) و سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر؛ مهدی موعود(عج) تدارک دیده‎اند.
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن«دنیای کاغذی»، «روزگار خوش حبیب آقا»، «نان شب»، «سوارکار»، «فرزانه»، «نبض نگاه»، «به من می‌گن بولدوزر»، «چهار شگفت انگیز»، «معراجی‌ها»، «تاج میان تهی: هنری چهارم 1 و 2»، «زرافه»، «پرواز ماهرانه» ، «پاندای قهرمان»، «قهرمان برامپتون»، «زنبورک»، «من و جمعه» ، «توپ شوت شیشه»، «هواپیماها»، «سگ را بجنبان»، «نوروز»، «ظهر شانگهای»، «راز خانه بهجت»، «مزد ترس»، «لمس کردن اسب های وحشی»، «مبارزان شانگهای»، «فرشته‌ها با هم می آیند»، «ونوم»، «پسر رئیس»، «رفیق بد»، «چهار هم پیمان»، «دونی: داستان ناگفته»، «پلیس فروشگاه»، «عروس فراری» و «همدست» پنجشنبه و جمعه 9 و 10 آبان، از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.
مرکز تحقیقات سازمان صدا وسیما اعلام کرد : براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته درباره برنامه‌های تابستان شبکه‌های مختلف سیما ،72.9درصد از مردم سراسرکشور بیننده برنامه‌های تلویزیون درتابستان بوده و شبکه‌های سه ،یک و آی فیلم به ترتیب با 56.3 ،42.1و 40.4 درصد بیننده درصدر شبکه‌های تلویزیونی قرار گرفته اند.
واحد ارتباط با مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما، 162 امروز میزبان عوامل و بازیگران سریال ستایش 3 بود.
برنامه «دعای ندبه» این هفته از مهدیه تهران پخش می‌شود.
در آیین اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر 4 فعال رسانه ای که در سایت های دانلود فعالیت می‌کنند مجوز آزمایشی دریافت کردند.