امروز جمعه  ۴ بهمن ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه (س)

مشاهده ۲۵۱
۱۳۹۸/۰۲/۲۵- ۱۲:۲۳
رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، ویژه برنامه‌های «دور عاشقان»، «با من بیا»، «باغ ارغوان»، «حرفی از نام تو» و «نوبت نوا» را تقدیم شنوندگان می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «دور عاشقان» با موضوع نقش حمایتی بانوان در جریان سازی اجتماعی، چهارشنبه 25 اردیبهشت، بعد از خبر ساعت 23 با اجرای حسن همایی از رادیو ایران پخش می‌شود. در این برنامه حجت‌الاسلام امین کثیری در سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، از نقش و اهمیت پایبندی به عهد و پیمان در خانواده می‌گوید.
ویژه برنامه «با من بیا» 26 اردیبهشت، ساعت 9 به جای برنامه «کوی نشاط» از رادیو ایران پخش خواهد شد. این برنامه برای آخر هفته شنوندگان، فیلم‎ها و تئاترهای در حال اجرا و ... را پیشنهاد می‌دهد.
در برنامه‌های «باغ ارغوان» و «نوبت نوا» نیز تصنیف‌هایی متناسب با سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، به ترتیب ساعت 15 و بعد از خبر ساعت 19 از رادیو ایران پخش می‌شود.
برنامه «حرفی از نام تو» 26 اردیبهشت، ساعت 18 با اجرای رضا آقاشریفیان از رادیو ایران شنیده می‌شود. این برنامه به رابطه بین حضرت محمد(ص) و حضرت خدیجه(س) و نقش و اهمیت رابطه زوجین می‌پردازد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما