امروز شنبه  ۳ اسفند ۱۳۹۸

نسخه آزمایشی

قدردانی رئیس جمهور از رسانه ملی

مشاهده ۸۴۷
۱۳۹۸/۰۵/۱۶- ۱۳:۲۳
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران باید نشاط اجتماعی ایجاد کنند، از رسانه ملی به دلیل پوشش اخبار مربوط به رونمایی‌ها و اقدامات دولت تشکر می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز 16 مرداد در جمع خبرنگاران در حیاط دولت، روز خبرنگار را به طلایه‌داران رسانه تبریک گفت و بیان داشت: همواره کار خبرنگاری برای اطلاع رسانی به مردم بسیار مهم است.

وی افزود: اصولاً یکی از نیازهای جامعه اطلاع از اخبار جامعه است؛ خبر داشتن از حوادث جهان مورد نیاز افراد است و بنابر این اطلاع‌رسانی مهم است و اینکه اطلاعات را با رانت به گروه خاصی دهیم درست نیست.

رئیس‌جمهور گفت: ما دلمان می‌خواهد همه خبرنگاران ما احساس کنند، مسئولیت آنها انتشار خبر دقیق و واقعیت جامعه است.

وی ادامه داد: ما در شرایط تحریم هستیم و مردم در فشار هستند، که اسم آن «تروریسم اقتصادی» و «جنایت علیه بشریت» است، چرا که تحریم‌کنندگان هیچ چیز را استثنا قرار ندادند.


رییس جمهور درباره عملکرد ستاد رسانه ای رونق تولید صدا و سیما نیز گفت:در ماه‌های اخیر مشاهده کردم که رسانه ملی از کار، تلاش و رونق ملی پرده‌برداری می‌کند؛ این اقدام بسیار ارزشمند است. خود من وقتی می‌بینم که در قالب این گزارش‌ها، جمعی در یک کارگاه مشغول فعالیت هستند، خوشحال می‌شوم که جا دارد از رسانه ملی و دیگر رسانه‌ها تشکر کنم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما