امروز سه شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
قدر بندگی را باید شنید!
قدر بندگی را باید شنید!

پخش مراسم احیاء شبهای قدر حرم مطهر رضوی به‌طور کامل از رادیوزیارت

مشاهده ۹۹۴
۱۳۹۹/۰۲/۲۴- ۱۵:۳۷
تعداد بازدید:994
شبکه رادیویی زیارت در برنامه «قدر بندگی» با انعکاس کامل مراسم احیاء شبهای قدر از حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام عطش دلهای مشتاق را سیراب خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «قدر بندگی»از ساعت 22:30 مراسم ویژه احیاء و شب های قدر حرم مطهر رضوی را تا پایان مراسم  به‌طور کامل پوشش خواهد داد.

برنامه«قدر بندگی» به تهیه‌کنندگی محمدجواد دهقان و با همکاری عوامل تولید و پخش شبکه به انعکاس این مراسم می‌پردازد. این مراسم در لیالی قدر با بهره گیری از سخنرانان و وعاظ برگزیده‌ای اجرا خواهد شد.

در شب بیست و یکم حجت الاسلام رفیعی سخنران مراسم است. در این شب آقایان حجت الاسلام اسلامی فر و مهدی سروری دعای جوشن کبیر را قرائت کرده و مخاطبان با نوای علی ملائکه در رثای حضرت امیر علیه السلام خواهند گریست.

در مراسم احیاء شب بیست و سوم حجت الاسلام والمسلمین سیدآبادی ضمن ایراد سخنانی در باب اهمیت شب قدر، مراسم احیاء بجا می‌آورد. در این شب آقایان حجت الاسلام شجاع و مهدی نیکبخت قرائت دعای جوشن کبیر را بعهده داشته و ابراهیم قانع نیز با مرثیه سرایی و عزاداری، لحظات عرفانی شب قدر سوم را رقم خواهند زد. در این مراسم فراز مخصوص امام رضا علیه السلام در مراسم قرآن به سر گرفتن توسط سیدجعفر ماهرخسار قرائت و مرثیه سرایی آن حضرت نیز انجام خواهد شد.

شایان ذکر است پس از مراسم احیاءبلافاصله برنامه زنده «قرار بندگی» با موضوع شرح، تفسیر و قرائت دعای ابوحمزه ثمالی از استودیوی حرم مطهر پخش خواهد شد. این برنامه که با کارشناسی حجت الاسلام نظافت و به تهیه‌کنندگی محمد گلگونی پخش خواهد شد با 3 محور قدر بندگی، حضرت علی علیه السلام بنده خوب خدا و شرح، تفسیر و قرائت دعای ابوحمزه ثمالی از ساعت 1:30 بامداد بطور زنده و مستقیم از حرم حضرت امام رضا علیه السلام پخش می‌شود.

از ویژگی منحصربفرد «رادیوزیارت» استودیوی مستقل و استقرار اکیپ برنامه ساز در حرم مطهر حضرت امام رضا علیه السلام است که موجب شده است اخبار و اتفاقات و برنامه‌های حرم مطهر در لحظه منعکس شده و با بهره گیری از روح معنوی حاکم بر حرم مطهر امام رضا علیه السلام دلهای عاشقان به دامن لطف الهی گره خورده و فیض زیارت مشتاقان را صدچندان کند.

«رادیوزیارت»را میتوان از طریق موج FM ردیف 99.5 در شهرهای مشهد مقدس، شیراز، بجنورد، بیرجند و در شهر تهران ردیف89.1 و شهر قم 99.1 مگاهرتز و همچنین در سراسر کشور و همچنین برای همه مشتاقان در سرتاسر جهان از طریق پایگاه اطلاع رسانی شبکه به نشانی ziarat.seda.ir و پایگاه ایرانصدا به‌صورت زنده قابل دریافت می‌باشد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما