امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

لذت‌ های پنهان پیاده‌ روی‌ اربعین در «بی‌ بهانه دوستت دارم»

۱۴۰۰/۰۳/۲۴- ۱۶:۵۲
رمان «بی‌ بهانه دوستت دارم» نوشتۀ زینب بخشایش، که عاشقانه‌ های زیبای لذت‌ های پنهان پیاده‌ روی‌ اربعین است در انتشارات سروش منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رمان «بی‌ بهانه دوستت دارم» مجموعه قصه‌ ای از عاشقانه‌ های زیبای لذت‌ های پنهان پیاده‌ روی‌های اربعین است. عاشقانه‌ های مادرانه، همسرانه و داستان رنج‌ ها و گنج‌ هایی که گنج معنوی این دل‌ سپردن‌ های همراه با سرسپردگی هستند. داستان آخر که نام کتاب هم به همین عنوان است، داستان زوجی است که به‌ خاطر دخالت‌ های مادرِزن قصه که آرایشگر هم هست، زن تمایل به داشتن زندگی و دنیای نسبتاً بازی در روابط خود دارد و همسرش با سکوت و فاصله‌ گرفتن، به این ارتباط‌ها و مهمانی‌ های بی‌ چارچوب معترض است و از قضا زن داستان باردار می‌ شود و مادری که اصرار دارد دخترش بهتر است جنین‌ ش را به دنیا نیاورد و از بین ببرد...

در جریان قصه حضور تصادفی زن داستان در تکیه بی‌ آلایش عزاداران امام حسین(ع) و نذری و گذر باز هم تصادفی او با همکارش به امامزاده صالح و... سرنوشت دیگری را برایش رقم می‌ زند که در نهایت با به دنیا آمدن دخترش، تمام آن نشانه‌ ها آیه‌ ای می‌ شوند که خانواده و حتی مادر را دلگرم و زیبا و همراه می‌ کنند.

چاپ نخست این اثر در 99 صفحۀ رقعی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 24000 تومان در انتشارات سروش منتشر شد.

برای تهیه این کتاب «بی‌ بهانه دوستت دارم» می توانید از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرید.  همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنید.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما