امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

کتاب «ترکیب‌ بندی در عکاسی» به چاپ سی و یکم رسید

۱۴۰۰/۰۶/۲۳- ۱۷:۴۰
انتشارات سروش چاپ سی و یکم کتاب «ترکیب‌بندی در عکاسی» تألیف هارالد مانته و ترجمه پیروز سیّار را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «همه قلمروهای هنر از قبیل نقاشی، پیکرتراشی، تئاتر، موسیقی، سینما و غیره با اصول یکسانی اداره می‌شوند...؛ فقط وسایل اجرا از رشته‌ای به رشتۀ دیگر عوض می‌شود.» (هارالد مانته)

کتاب‌ هایی که در موضوع عکاسی به فارسی منتشر شده‌ اند، غالباً به مباحث فنی پرداخته‌ اند. کتاب حاضر ناظر به جنبه‌ های هنری عکاسی است. در اینجا مؤلف سعی کرده بخشی از یافته‌های «مدرسۀ معماری و هنر باوهاوس» را بر هنر عکاسی انطباق دهد و مطالب را تحت 48 عنوان به نحوی کاربردی عرضه کند. باوهاوس، که نامی‌ بلند در تاریخ آموزش هنر اروپاست، هنرکده‌ای بود که برای صورت‌بندی و تدوین اصول بنیادین هنر، تلاش‌ های ماندگاری انجام داد، شاگردان بسیاری پرورد و کتاب‌های آموزشی متعددی منتشر کرد. گفته می‌ شود تأثیر انقلاب هنری این مدرسه، که در آلمان بین دو جنگ جهانی فعال بود، در تمامی قلمروهای آفرینش هنری بر جای مانده است.

چاپ سی و یکم این اثر در 108 صفحۀ خشتی، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 100000 تومان در انتشارات سروش منتشر شده است.

علاقه‌ مندان برای تهیه این کتاب می‌ توانند از طریق فروشگاه با شمارۀ 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شمارۀ 66415401 تماس بگیرند. همچنین از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ انتشارات سروش به شماره 09921605119 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما