امروز يك شنبه  ۲ ارديبهشت ۱۴۰۳

تدارک گسترده رادیو سراسری زیارت در هفته وحدت

مشاهده ۱۸۷۵
۱۳۹۹/۰۸/۱۰- ۱۰:۴۴

رادیو زیارت به منظور گرامیداشت هفته وحدت و بزرگداشت مقام پیامبر نور و رحمت، محمد مصطفی(ص)، 14برنامه در 62 قسمت تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «رسول صادق» عنوان ویژه برنامه رادیو زیارت برای روز میلاد حضرت رسول اکرم(ص) است که با شعار «اشداء علی الکفار، رحماء بینهم» به گفت و گو با شخصیت های شیعه و اهل تسنن می‌ پردازد. معرفی پیامبر اکرم به عنوان نماد رحمت و در عین حال استکبارستیز و حضرت صادق(ع) به عنوان محور وحدت مذاهب اسلامی از جمله مهمترین اهداف این برنامه است. برنامه«رسول صادق» به تهیه کنندگی امیرحسن روحانی، در روز میلاد از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه به صورت زنده پخش می‌ شود.

برنامه «صبح و زیارت» در هفت قسمت 55 دقیقه ای، به تهیه کنندگی امیرحسن روحانی روی آنتن رادیو زیارت می رود.

ویژه برنامه گفت و گو محور«رواق اندیشه» که توسط مهدیه دولت نیا تولید می‌شود، در سه برنامه 45 دقیقه ای به موضوع هفته وحدت و سیره حضرت رسول اکرم (ص) می‌ پردازد.

جنگ شاد و جذاب«ستاره‌ ها» که به تهیه کنندگی مصطفی اعلمی، در هفته وحدت هر شب از ساعت 18:30 تا 20 از رادیو زیارت شنیده می‌شود، دارای بخش های متنوع و جذابی از جمله مسابقه است.

همچنین ویژه برنامه «کنکاش» به سراغ چرایی توهین به دین اسلام به ویژه حضرت رسول اکرم(ص) در غرب می رود. این برنامه در 2 قسمت 40 دقیقه ای به تهیه کنندگی محمدجواد دهقان پخش می‌شود.

برنامه‌های«امت واحد»در هفت قسمت ۳۵ دقیقه‌ای، «اسوه حسنه» در پانزده قسمت ۲۵ دقیقه‌ای، «در مقام آفتاب» در یک قسمت ۳۰ دقیقه‌ ای، هفت سخنرانی به مدت ۲۵ دقیقه، هفت نمایش به مدت ۳۰ دقیقه و .... از دیگر تمهیدات رادیو زیارت به مناسبت هفته وحدت است.

تصاویر

امتیاز شما