امروز چهارشنبه  ۲۹ دی ۱۴۰۰
در رادیو گفت وگو
در رادیو گفت وگو

با وظایف متقابل خانواده و جوانان آشنا شوید

مشاهده ۴۴۲
۱۳۹۹/۰۵/۲۵- ۱۰:۴۱
تعداد بازدید:442

برنامه«گفت و گوی اجتماعی» بیست و پنجم مرداد، به مناسبت شروع هفته خانواده، موضوع خانواده و جوانان را بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه«گفت و گوی اجتماعی» امروز، مینو اصلانی، رئیس سازمان بسیج جامعه زنان، دکتر حمید گلرخی، مشاور خانواده، دکتر فرشته روح افزا، مدیر طرح و برنامه و سیاست گذاری شورای عالی فرهنگی اجتماعی زنان، دکتر سید حسن موسوی چلَک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران و دکتر محمد اسحاقی، رئیس کارگروه ملی کنترل و کاهش طلاق، وظایف متقابل خانواده و جوانان را بررسی می‌کنند.

همانطور که می دانیم در دین مبین اسلام خانواده یکی از مهم‌ترین ارکان جامعه محسوب می‌ شود. پایبندی به خانواده و همچنین ارتقاء جایگاه و تحکیم بنیان خانواده، از جمله مسائلی است که به آن سفارش فراوان شده است.  خانواده به عنوان کوچک‌ ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌ های اجتماعی است، به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ ها ابتدا در خانواده‌ ها بروز پیدا می‌ کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آن‌ها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌ کند و در این شرایط دشوار دیگر نمی‌ توان به راحتی مشکلات و آسیب‌ ها را کنترل کرد.

برنامه«گفت و گوی اجتماعی» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه روی موج اف ام ردیف ۱۰۳/۵ مگاهرتز از رادیو گفت و گو شنیده می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما